Diriliş Ertuğrul Dizisine Katılan Yeni Oyuncu Kimdir! Öykü Çelik Hangi Rolü Canlandıracak!


Güncelleme: 22 Aralık 2018 : 17:58
0

Diriliş Ertuğrul Dizisine Transfer Olan Oyuncu Kim!

Trt’nin sevilerek takip edilen reyting rekortmeni dizinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim katıldı. Diziye yeni katılan oyuncu kim hangi karaktere can verecek?  Diziye yeni katılan oyuncu Öykü Çelik oldu. Fox Tv’nin Savaşçı dizisinden transfer olan oyuncu 5. Sezona katılan son isim oldu.  Canlandıracağı karakter konusunda kesin bir bilgi olmasa da oyuncunun sosyal medya hesabında at üzerinde fotoğraf paylaşması transfer kararını ispatladı.  Sosyal medya hesabına fotoğrafın altına Diriliş izleyicileri yorum yağdırdı. Engin Altan Düzyatan’ın başrolünü canlandırdığı diziye yeni sezonda Hande Soral, İlker Aksum gibi isimler katılmıştı. Şimdi de en son Savaşçı dizisinde ‘Astsubay Üstçavuş Yeter Alayunt’ karakterine hayat veren Öykü Çelik diziye dahil oldu.

Ünlü oyuncu Öykü Çelik Diriliş Ertuğrul kadrosuna katıldı!

Ünlü oyuncu Öykü Çelik Diriliş Ertuğrul dizisinin kadrosuna katıldı. TRT’nin ilgiyle izlenen başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Cengiz Coşkun, Hülya Darcan gibi ünlü isimlerin yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisine güzel oyuncu Öykü Çelik dahil oldu. Önümüzdeki günlerde izleyicisiyle buluşacak.

Öykü Çelik Dirilişte Hangi Karaktere  Can Verecek!

Başarılı oyuncu Öykü Çelik, Diriliş Ertuğrul dizisine dahil oldu. Öykü Çelik’in hangi karaktere hayat vereceği henüz bilinmiyor.

ÖYKÜ ÇELİK KİMDİR NERELİ VE KAÇ YAŞINDA

Öykü Çelik, 13 Temmuz 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Babası futbol antrenörlüğü yapmaktadır. Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümünde öğrenci olduğu dönemde geçirdiği bir trafik kazası sonucu vücudunda bir takım darbe ve yanıklar oluşmuştur. Tedavi sürecinden dolayı eğitimini yarım bırakmak zorunda kalmıştır. İyileşince bazı hocalardan tiyatro özel dersleri aldı. Aslında bu mesleği yapmak gibi bir fikri yokmuş. Lise döneminde bir arkadaşının tavsiyesi üzere kendini tiyatro kursunda bulmuş. Güzelliği ile dikkate çeken Öykü Çelik, birçok dizide rol almıştır. 2014 yılında Bursalı iş adamı Ahmet Murat Çakan ile dünya evine girip 15 ay evli kaldıktan sonra boşanma kararı alırlar. 2006 yılında İlk oyunculuk deneyimi Selena adlı dizidir. Dizide konuk oyuncu olarak Eda rolünde rol almıştır.

 

.