Zeynep’in Kızı Veli’nin Hayatını Kurtardı! Çarpışma 6. Bölümde Neler Olacak?


Güncelleme: 25 Aralık 2018 : 15:14
0

Show tv‘de Perşembe akşamları izleyici ile buluşan Çarpışma dizisinden çok etkileyici bir fragman geldi!

Çarpışma dizisinin 6. bölüm ön izleme sahnesi dün akşam yayınlandı! Oldukça etkileyici sahnelere yer verilen ön izlemede Veli Cevher zor durumda görülüyor!

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Dizide Elçin Sangu’nun canlandırdığı Zeynep karakterinin kızı Aylin’i kaçıran başarılı aktör Onur Saylak’ın canlandırdığı dizinin kötü karakterlerinden Veli Cevher’i zor bir durumda görüyoruz.

Bir anda yere yığılan Veli Cevher’in sesini duyan Aylin, yanına gelerek onun elini tutuyor ve ona destek oluyor. Veli Cevher’in de Aylin’in elini tutmasıyla duygusal anlara tanık olunan Çarpışma dizisi yeni fragmanında Aylin annesine gitmek istediğini bir kez daha Veli’ye söylüyor. Aylin’in Veli’nin hayatını kurtarması dizide ne gibi değişikliklere neden olacak?

YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Bakalım Çarpışma dizisinin 27 Aralık Perşembe günü yayınlanacak 6. bölümünde neler olacak?

Galip paraları Veli Cevher’e götürecek mi? Kadir ile Zeynep Galip’le birlikte Veli Cevher’e tuzak mı kuracak? Kerem ile Yakup’un kavgasında ateş alan silah kimi öldürecek?

Çarpışma dizisi her Perşembe Show tv ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

ÇARPIŞMA VELİ CEVHER KİMDİR?

Veli, karanlık dünyanın içinde büyük işler çeviren biridir. Kimse izini bulamaz, hiçbir kameraya görüntü vermez, telefonu dinlenemez. Herkese ve her şeye karşı büyük bir güven sorunu vardır. Acımasız ve merhametsizdir. Çarpışmanın kilit noktasındaki isimdir.

Veli Cevher kim? Veli Cevher gerçek adı ne? Veli Cevher kaç yaşında? Veli Cevher boyu kaç? Onur Saylak kimdir? Onur Saylak nereli? Onur Saylak kaç yaşında? Onur Saylak nereli? Onur Saylak hangi dizilerde rol aldı? Onur Saylak kız arkadaşı kim? Onur Saylak eşi kim? Onur Saylak dizileri neler?

Çarpışma dizisinde Veli karakterini Onur Saylak canlandırmaktadir.

ONUR SAYLAK KİMDİR?

Onur Saylak kimdir? Onur Saylak 1977 yılında Ankara’da doğmuştur.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi mezunu olan Onur Saylak kariyerine tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu olarak devam ettirmektedir. Aynı zamanda yönetmen ve yapımcı da olan Onur Saylak en son Kürk Mantolu Madonna filmini yönetmiştir.

SONBAHAR’LA TANINDI

Sinema dünyasına da 6 Haziran 2008 tarihinde 15. Altın Koza Film Festivali kapsamında ilk kez gösterime giren ve aynı zamanda en iyi film ödülünü kazanan Sonbahar adlı sinema filmiyle adım atmıştır.

ŞAHSİYET’İ YÖNETTİ

Son dönemde yönetmenlik deneyimleri ile de adından söz ettiren Onur Saylak Daha isimli bir film yönetmiş ve geçtiğimiz sezon PuhuTV için hazırlanan Şahsiyet dizisinin yönetmenliğini yapmıştır.

Onur Saylak 2011 ve 2017 yılları arasında oyuncu Tuba Büyüküstün ile evli kalmıştır.