Zengin ve Yoksul Dizisinden Kötü Haber! Zengin ve Yoksul Ne Zaman Bitiyor?


Güncelleme: 18 Mayıs 2019 : 17:43
0

Atv ekranlarında Pazar akşamları izleyici ile buluşan Zengin ve Yoksul dizisinden kötü haber geldi.

Başrollerinde Binnur Kaya, Osman Sonant, Evrim Solmaz, Gökhan Alkan gibi isimlerin yer aldığı Zengin ve Yoksul dizisi ne zaman final yapacak?

İddialı kadrosuyla altı hafta önce yayınlanmaya başlayan Zengin ve Yoksul dizisi beklenen çıkışı gerçekleştiremeyerek televizyona veda etmeye hazırlanıyor.

İşte Final Tarihi

Zengin ve Yoksul dizisi 19 Mayıs Pazar günü 7. bölümü ile izleyici karşısına çıkıcak. Diğer hafta yayınlanacak sekizinci bölümü ile de final yaparak ekranlara veda edecek.

Reytinglerde Altlarda Kaldı

7 Nisan Pazar akşamı ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkan Zengin ve Yoksul dizisi reytinglerde beklenen ivmeyi yakalayamadı. Dizinin geçtiğimiz hafta ekrana gelen 6. bölümü, total grubu reyting listelerinde yirmi beşinci sıraya yer alarak büyük hayal kırıklığı yarattı.

Zengin ve Yoksul

NTC Medya tarafından prodüksiyonu gerçekleştirilen Zengin ve Yoksul dizisinin yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp üstlenmekte. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Deniz Yorulmazer oturmakta.

Zengin ve Yoksul dizisinin başrollerinde; Osman Sonant, Binnur Kaya, Gökhan Alkan, Damla Çolbay, Gülcan Aslan, Evrim Solmaz, Eren Hacısalihoğlu, Tuna Orhan, Mert Asker ve Sacide Taşaner rol alıyor.

Zengin ve Yoksul dizisi her Pazar saat 20.00’de atv ekranlarında izleyicileri ile buluşmaktadır.

Damla Çolbay Kimdir?

Damla Çolbay 14 Ocak 1993 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Oğlak burcu olan güzel oyuncu 1,66 boyunda ve 52 kilo.

Damla Çolbay Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü’nden mezun olarak eğitim hayatını tamamladı.

Çolbay ilk ekran macerasını 2014 yılında Kara Para Aşk dizisi ile yaşadı. 2015 yılında yayınlanan Hayat Mucizelere Gebe dizisinde canlandırdığı İnci karakteri ile televizyonda ilk başrolünü oynadı.

İçerde İle Ünlendi

Damla Çolbay’ın geniş kitlelerce tanındığı yapım ise 2016 yılında Eylem karakterine hayat verdiği İçerde dizisi oldu.

Son olarak 2019 yılının ilk aylarında yayın hayatına başlayan Zengin ve Yoksul dizisinde Aysel karakterini canlandırmaktadır.

Zengin ve Yoksul Aysel kimdir?

Erdemliler ailesi ile birlikte yaşamış olan Aysel, yıllarca yoksulluk çekmiştir. Bu sebepten ötürü Aysel hep istediği kadar paraya sahip olarak gücü elde etmek istemiştir. Bir gün karşısına Karan adında biri çıkacaktır. Ancak Karan’ın niyeti iyi değildir ve Aysel bunu kısa sürede farkeder. Ancak büyük bir hayal kırıklığına uğramıştır. Bu talihsiz yaşanmışlıklar peşinde bir çok hikayeyi de birlikte sürükleyecektir