Zengin ve Yoksul 8. Bölüm Final Fragmanı Yayınlandı Mı? Aysel Kurtulabilecek Mi?


Güncelleme: 24 Mayıs 2019 : 17:41
0

ATV’de yayınlanacak olan Zengin ve Yoksul yeni bölüm final fragmanı yayınlandı mı? 7. Bölümün ardından merakla beklenen dizinin yeni bölüm final fragmanı şok etkisi yarattı. Zengin ve Yoksul 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Erken final kararı alan dizinin takipçileri finali nasıl olacak diye merakla bekliyor.

Final kararı açıklanınca dizinin sevenleri özellikle sosyal medya üzerinden çok konuşuldu. Şimdide dizinin nasıl bir finalle bitirileceği merak ediliyor. Başrollerinde Binnur Kaya, Osman Sonant ve Evrim Solmaz’ın rol aldığı dizi Zengin ve Yoksul 8. yeni bölüm ile 26 Mayıs Pazar günü ekranlarda olacak.

ZENGİN VE YOKSUL 8. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Zengin ve Yoksul 8. yeni bölümün final fragmanı yayınlandı. Fragmanı izlemek için linke tıklayınız…

ZENGİN VE YOKSUL 7. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Atv ekranlarında yayınlanan ve reyting kurbanı olan diziler kervanına Zengin ve Yoksul dizisi de katıldı. 8. bölümünde  final kararı aldı.  Zengin ve Yoksul 8. Final bölümünde neler olacak? Nasıl bir final yapacak? Aleyna ölecek mi?  Aysel ateş altında kalmıştır. Çok korkan Aysel ne yapacağını bilemez, annesini babasını uyandırmaya çalışır. Zor durumda kalan

Aysel’i  Karan kurtarabilecek mi? Aleyna, Karan ve Aysel’den intikamını alacak mı? Karan, Aysel için cezaevine bile girmeyi göze alır ama onu içerideki tehlikelerden kim koruyacak? Aysel ve Karan, nasıl bir son bekliyor? Aleyna ortaya çıkacak mı? Kızının intikamını almak isteyen Aziz ne yapacak? 9. Bölümü ile ekranlara veda edecek olan Zengin ve Yoksul merak edilen tüm soruların cevabını vereceği final bölümü ile Pazar akşamı ekranlara gelecek.