Zemheri Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu! Zemheri Ne Zaman Başlıyor? Zemheri Hangi Gün Yayınlanacak?


Güncelleme: 7 Ocak 2020 : 14:33
0

Show tv ekranlarının iddialı kadrosuyla dikkat çeken yeni dizisi Zemheri için geri sayım başladı!

Başrollerinde Alperen Duymaz, Ayça Ayşin Turan, Caner Cindoruk, Zerrin Tekindor ve Hazal Filiz Küçükköse’nin yer aldığı Zemheri dizisinin ilk bölüm tarihi açıklandı.

İşte Yayın Günü ve Tarihi

Show tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan ve şimdiden dikkatleri üzerine çeken Zemheri dizisinin ilk bölümü 15 Ocak Çarşamba akşamı saat 20.00’de yayınlanacak.

Zemheri’nin 1. Bölüm 2. Fragmanında Neler Var?

Zemheri’nin ilk bölüm 2. tanıtımında Aliye’nin (Zerrin Tekindor) Firuze’ye (Ayça Ayşin Turan) içini döktüğü anlar ve verdiği nasihatler dikkat çekerken, Firuze gözyaşlarına hakim olamıyor.

Ayaz (Alperen Duymaz) ve Berrak’ı (Hazal Filiz Küçükköse) gören Firuze’nin vereceği tepki ise merakla bekleniyor.

Zemheri Dizisi Oyuncu Kadrosu

Büyük bir merakla beklenen Zemheri dizisinin oyuncuları arasında; Alperen Duymaz, Ayça Ayşin Turan, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Müfit Kayacan, İlkin Tüfekçi, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor gibi isimler yer alıyor.

Zemheri Dizisi Künye

Ay Yapım projesi olan Zemheri dizisinin yönetmen koltuğunda deneyimli isim Hilal Sarar oturacak. Dizinin senaryo yazarlığını ise Sema Ergenekon üstlenecek.

Zemheri Dizisinde Kim Kimdir?

‘Zemheri’de Ayça Ayşin Turan ve Alperen Duymaz, aileleri için kendi hayatlarını feda ederek sevgisizlikten değil çaresizlikten birbirlerine veda eden Firuze ve Ayaz’a can veriyor.

İki karakterin arasındaki aşkla birlikte izleyiciler adalet ve daha birçok kavramı birden sorgulayacak.

Aşk ve adalet kavramlarının güçlü şekilde hissedileceği dizide Caner Cindoruk’un hayat verdiği Ertan karakteri kardeşi Berrak’ın mutlu olması için gözü kapalı her yolu denerken, Hazal Filiz Küçükköse’nin canlandırdığı Berrak da istediğini elde etmek için her şeyi yapacak.

Zemheri’de yer alan başarılı, usta oyuncu Zerrin Tekindor ise canlandıracağı ‘Aliye’ karakteriyle seyirciyi etkileyecek.

Son yıllarda canlandırdığı zengin kadın rollerinin aksine Tekindor, bu kez evlere temizliğe giderek parasını kazanan, gecekonduda yaşayan birini canlandıracak.

Televizyonda canlandırdığı karakterlerden farklı bir rolle izleyici karşısına geçecek olan Tekindor’un rolü şimdiden büyük merak uyandırıyor.

İki kardeşin dengeleri değiştireceği ‘Zemheri’, sürükleyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosu ile 15 Ocak Çarşamba günü saat 20.00’de Show TV ekranlarında izleyici ile ilk kez buluşmaya hazırlanıyor.