Zemheri Dizisinin Konusu Ne? Zemheri Dizisi Oyuncu Kadrosu


Güncelleme: 16 Aralık 2019 : 10:58
0

Show tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan Zemheri dizisi için geri sayım başladı.

Başrollerinde Ayça Ayşin Turan, Caner Cindoruk, Alperen Duymaz ve Zerrin Tekindor gibi isimleri buluşturan Zemheri dizisinin ilk fragmanı yayınlandı.

Zemheri Dizisinin İlk Bölümü Ne Zaman?

Show tv’de yayınlanacak olan Zemheri dizisinin yayın günü ve yayın tarihi henüz açıklanmamasına rağmen fragmanları sosyal medyada büyük bir ilgiyle karşılandı.

Zemheri Dizisi Künye

Ay Yapım projesi olan Zemheri dizisinin yönetmen koltuğunda deneyimli isim Hilal Sarar oturacak. Dizinin senaryo yazarlığını ise Sema Ergenekon üstlenecek.

Zemheri Dizisi Oyuncuları

Büyük bir merakla beklenen Zemheri dizisinin oyuncuları arasında; Alperen Duymaz, Ayça Ayşin Turan, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Müfit Kayacan, İlkin Tüfekçi, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor gibi isimler yer alıyor.

Zemheri Dizisinin Konusu Ne?

Dizi, izleyiciyi adalet ve aşkın büyüklüğünü sorgulayacakları bir hikayeye davet edecek. Aşk dolu sahnelerle başlayan ilk tanıtımdaki iş kazası sahnesi şimdiden büyük ilgi çekti.

Ayça Ayşin Turan Kimdir?

Ayça Ayşin Turan, 25 Ekim 1992 Sinop’ta dünyaya geldi. Ayça Ayşin Turan, 1.67 metre boyunda, 47 kilo ve Akrep burcudur.

İstanbul Üniversitesi Radyo sinema Televizyon bölümünde eğitimine devam etmektedir. Oyunculuk eğitimini Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü tiyatrosunda alan Ayça Ayşin Turan ayrıca Sinop Belediye Konservatuarı’nda da eğitim görmüştür.

2011 yılında yayınlanan Dinle Sevgili dizisiyle televizyon dünyasına adım atan oyuncunun asıl çıkışı Karagül dizisinde canlandırdığı “Ada” rolüyle olmuştur.

Son olarak Netflix’te yayınlanan Hakan: Muhafız dizisinde Leyla karakterine hayat veren Ayça Ayşin Turan, Zemheri dizisinde Firuze karakterini canlandırmaya hazırlanıyor.

Rol Aldığı Yapımlar

2019 – Hakan: Muhafız (Leyla) (TV Dizisi)
2017 – Meryem (Meryem Akça) (TV Dizisi)
2016 – Altınsoylar (Burcu) (TV Dizisi)
2015 – Sevimli Tehlikeli (Zeliş) (Sinema Filmi)
2014 – Karagül (Ada) (TV Dizisi)
2011 – Dinle Sevgili (Gülfem) (TV Dizisi)

Geniş oyuncu kadrosu ve iddialı senaryosu ile şimdiden dikkatleri üzerine çeken Zemheri dizisi ilk bölümü ile çok yakında Show tv ekranlarında izleyici ile buluşacak!