Zemheri Dizisinin Final Fragmanı Yayınlandı! Zemheri Final Bölümünde Neler Olacak?


Güncelleme: 17 Mart 2020 : 17:37
0

Show tv’nin büyük umutlarla yayın hayatına başlayan ancak istenilen reytingi alamadığı için erken final yapmak zorunda kalan dizisi Zemheri’nin son bölümünde neler yaşanacak?

Başrollerinde Ayça Ayşin Turan, Caner Cindoruk, Alperen Duymaz, Zerrin Tekindor gibi isimlerin rol aldığı Zemheri dizisi yayınlanacak 10. Bölümü ile ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Show tv ekranlarında izleyici ile buluşan Zemheri dizisi 18 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00’de yayınlanan final bölümü ile yayın hayatını sonlandıracak.

Zemheri dizisinin final bölümünün fragmanı da izleyici ile paylaşıldı. Zemheri 10. Bölüm final fragmanında Firuze ve Ayaz’ın düğününden mutlu anlar yer aldı.

Zemheri Dizisinin Finalinde Neler Olacak?

Firuze ve Ayaz, Ertan’ı cezasını çekmesi için cezaevine yollamışlarsa da onun intikam yemini ettiğinin henüz farkında değillerdir. İkisi de hala Ertan’ın öfkesinin hedefindedirler.

Berrak, Ayaz’dan hala umutludur, onunla bir ömür hayali kurmaktadır. Ancak her şey beklemediği bir yöne akacaktır. Aliye ise sahip olduğu tapuyla birlikte hayaline kavuşmuş olsa da ailesi ve ev arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.

Ayaz ve Firuze, Ertan’ı hayatlarından çıkarıp yeni bir hayata koşmak için çabalarken yollarına çıkan engellerle yine mücadele etmek zorunda kalırlar. Acaba iki yıl öncesinde kalan mutluluk planlarını bu sefer gerçekleştirebilecekler midir?

Zemheri 9. Bölüm Özeti

Zemheri dizisinin geçtiğimiz hafta yayınlanan 9. bölümünde tüm delilleri yok ettiğini düşünen Ertan, Ayaz’ın mahkemede yedek görüntüleri çıkarmasıyla şoke oldu.

Bu beklenmedik gelişmeyle Ertan’ın tutuklu yargılanmasına karar verildi. Güvenlik şefi Haluk’un kardeşinden, görüntüleri alan kişinin Firuze ve Ayaz olduğunu öğrenen ve ikilinin birlikte plan yaptığını anlayan Ertan’ın öfke dolu bakışları dikkat çekti.

Peki Ertan, bu mücadelede yenilgiyi kabul edecek mi?

Zemheri Dizisi Oyuncu Kadrosu

Başrollerinde Alperen Duymaz, Ayça Ayşin Turan ve Caner Cindoruk’un yer aldığı Zemheri dizisinde Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Lila Gürmen, Müfit Kayacan, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor gibi isimler rol aldı.

Zemheri Dizisi Künye

Ay Yapım prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Zemheri dizisinin yönetmen koltuğunda Hilal Saral oturmakta. Dizinin senaryo yazarlığını ise Sema Ergenekon üstlendi.