Zemheri Dizisi İddialı Geliyor! Zemheri Dizisi Hangi Kanalda? Zemheri Dizisinin Konusu Ne?


Güncelleme: 5 Kasım 2019 : 10:47
0

Yeni yayın sezonunun merakla beklenen projeleri arasında yer alan Zemheri dizisi ile ilgili detaylar netleşmeye başladı.

Kısa bir süre sonra sete çıkmaya hazırlanan Zemheri dizisi ekibi afiş çekimlerini tamamladı.

Zemheri Dizisi Hangi Kanalda?

En önemli dizi projelerine imza atan Ay Yapım prodüksiyonluğunda hayata geçirilmeye hazırlanan Zemheri dizisinin Show tv ekranlarında izleyici ile buluşması bekleniyor.

Zemheri Dizisi Oyuncu Kadrosu

Set öncesi son hazırlıkların tamamlandığı Zemheri dizisinin başrollerinde son olarak Hakan: Muhafız dizisinde rol alan Ayça Ayçin Turan ve son olarak Show tv ekranlarında yayınlanan ve ekran ömrü kısa süren Çarpışma dizisinde Kerem karakterine hayat veren Alperen Duymaz yer alıyor.

Zemheri dizisinin diğer oyuncuları arasında ise Kadın dizisinden ayrılarak hayranlarını şok eden Caner Cindoruk, Zerrin Tekindor, Hazal Filiz Küçükköse, Engin Öztürk, Hakan Taşkıran ve Eylül Kandemir yer alıyor.

Zemheri Dizisi Künye

Ay Yapım projesi olan Zemheri dizisinin yönetmen koltuğunda deneyimli isim Hilal Sarar oturacak. Dizinin senaryo yazarlığını ise Sema Ergenekon üstlenecek.

Zemheri Ne Zaman Başlayacak?

Show tv ekranlarında yayınlanması beklenen Zemheri dizisinin yayın tarihi ve yayın günü ise henüz belli değil. Ancak dizinin 2020 yılı Ocak ayında ekranlarda olacağı tahmin ediliyor.

Zemheri Dizisinin Konusu Ne?

Çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Zemheri dizisinin Firuze adında genç bir kızın hayat hikayesini anlatacağı öğrenildi.

Ayça Ayşin Turan Kimdir?

Ayça Ayşin Turan, 25 Ekim 1992 Sinop’ta dünyaya geldi. Ayça Ayşin Turan, 1.67 metre boyunda, 47 kilo ve Akrep burcudur.

İstanbul Üniversitesi Radyo sinema Televizyon bölümünde eğitimine devam etmektedir. Oyunculuk eğitimini Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü tiyatrosunda alan Ayça Ayşin Turan ayrıca Sinop Belediye Konservatuarı’nda da eğitim görmüştür.

2011 yılında yayınlanan Dinle Sevgili dizisiyle televizyon dünyasına adım atan oyuncunun asıl çıkışı Karagül dizisinde canlandırdığı “Ada” rolüyle olmuştur.

Son olarak Netflix’te yayınlanan Hakan: Muhafız dizisinde Leyla karakterine hayat veren Ayça Ayşin Turan, Zemheri dizisinde Firuze karakterini canlandırmaya hazırlanıyor.

Rol Aldığı Yapımlar

2019 – Hakan: Muhafız (Leyla) (TV Dizisi)
2017 – Meryem (Meryem Akça) (TV Dizisi)
2016 – Altınsoylar (Burcu) (TV Dizisi)
2015 – Sevimli Tehlikei (Zeliş) (Sinema Filmi)
2014 – Karagül (Ada) (TV Dizisi)
2011 – Dinle Sevgili (Gülfem) (TV Dizisi)