Zalim İstanbul Sezon Finalinde Neler Oldu? Cenk Gerçekleri Söyleyecek Mi?


Güncelleme: 28 Mayıs 2019 : 01:18
0

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı andan itibaren geniş kitleler tarafından izlenen Zalim İstanbul bu sezon kanal D’nin iddialı yapımlarından olduğunu kanıtladı.  Sezon finali ile ekranlara veda etti. Oyuncu kadrosu oldukça güçlü ve başarılı bir senaryoya sahip olan dizinin sezon finali dizi fanları tarafından sosyal medya da çok konuşuldu.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Zalim İstanbul’un yeni bölümünde köşkte herkesin hayatı değişmeye başladı. Heyecan dolu sezon finalinin sona ermesinin ardından izleyicileri merakta bıraktı. Cemre ile Nedim nereye gitti? Cenk düğünde her şeyi anlatacak mı?

Zalim İstanbul  Sezon Finalinde Neler Yaşandı?

Zalim İstanbul sezon finali Kanal D ekranlarında yayınlandı.  Peki; sezon finalinde neler yaşandı? Kanal D ekranlarında yayınlanan Zalim İstanbul’un bu haftaki sezon finalinde; Cenk, Cemreyi Ceren’in suçlamalarından kurtaramadı. Cenk yine annesini dinleyip sesiz kalarak Nedimin hayatını mahvetmeye devam etti. Ceren ise  kendini bıçakladı ve hastanede hamile olduğunu bütün ailesi öğrendi. Ceren hastaneden çıktıktan sonra  Şeniz’in mükemmel planı ile ablam yüzünden kendimi bıçakladım diyerek yalanlarına devam etti.

Bu sırada Cenk Karaçay her zaman olduğu gibi gerçeklerden kaçmayı tercih etti. İlaçlarını içmeyen Nedim iyileşiyor. Nedim’in iyileştiğini bilen Ceren, Nedim’in ona bir şey yapmasından çok korktuğu için Nedim’in ellerini bağlıyor. Cemre kardeşinin Nedim’e yaptıklarını ellerindeki morluklardan anlayınca Nedimi kaçırıyor. Cenk düğüne gelip sahneye çıkıyor ve  “Her şeyi anlatacağım” diyor. Cenk gerçekleri anlatacak mı? Cemre Nedim’i nereye götürdü? Gelecek sezon Zalim İstanbul’da neler olacak?