Zalim İstanbul Final Yapıyor! Zalim İstanbul Dizisi Ne Zaman Bitiyor? Zalim İstanbul 33. Bölüm Özeti


Güncelleme: 3 Mart 2020 : 16:49
0

Kanal D ekranlarında iki sezondur yayınlanan Zalim İstanbul dizisinin final yapacağı açıklandı.

Pazartesi akşamları Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan ve başrollerinde Mine Tugay, Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Ozan Dolunay ve Berker Güven gibi isimlerin yer aldığı Zalim İstanbul dizisi ne zaman bitecek?

İki sezon boyuncu izleyici ile buluşmaya devam eden Zalim İstanbul dizisi son haftalarda reyting yarışında oldukça geri kalmıştı. Sette yaşanan krizler ve düşük reytingler sonucunda dizinin sezon sonunu beklemeden final yapmasına karar verildi.

İşte Final Tarihi!

Zalim İstanbul dizisinin son bölümü 6 Nisan Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Kanal D’de 2 sezondur izleyiciyle buluşan Zalim İstanbul ekrana veda ediyor. Zalim İstanbul’un final tarihi de belli oldu. Dizi, 6 Nisan Pazartesi akşamı son bölümü ile ekranlara gelecek.

Son 5 Bölüm!

Son beş bölümü ile ekranlarda yer alacak olan Zalim İstanbul dizisinin yeni bölümü pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Zalim İstanbul Oyuncu Kadrosu

Geniş oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Zalim İstanbul dizisinde Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Yağmur), Sera Kutlubey (Cemre), Bahar Şahin (Ceren), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten) gibi isimler rol alıyor.

Zalim İstanbul Künye

Avşar Film prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Zalim İstanbul dizisinin yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez oturmakta.

Dizinin senaryo yazarlıklarını ise Aysun Erdoğan, Seda Çakır Avunduk ve Özlem Taşağal Yakıcı üstlenmekte.

Zalim İstanbul 33. Bölüm Özeti

Nedim Oya’nın kardeş olduklarını söylemesi ile ne düşüneceğini bilemez haldedir. Oya ise Nedim’i kaybetmemek için her şeyi anlatmaya kararlıdır.

Agâh öğrendiği gerçekle yıkılır. Şeniz Agâh’ın kaydı dinlediğinde habersiz ona ulaşmaya çalışırken Agâh tüm gemileri yakmıştır.

Ceren Şeniz’in çöküşünü keyifle izlerken köşkte bebeğin varlığı tüm dengesini bozacaktır.

Nedim Oya’nın kardeş olduklarını söylemesi ile ne düşüneceğini bilemez haldedir. Oya ise Nedim’i kaybetmemek için her şeyi anlatmaya kararlıdır. Nedim için esas yıkım ise amcasının ihaneti öğrendiğini duyması ile olacaktır.

Cenk babasındaki garipliği fark edip peşine düşerken hayatının en büyük sırrına da ulaşması an meselesidir.