Zalim İstanbul 9. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ceren Bebeği Öldürüyor Mu?


Güncelleme: 21 Mayıs 2019 : 13:57
0

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı andan itibaren geniş kitleler tarafından izlenen Zalim İstanbul bu sezon kanal D’nin iddialı yapımlarından olduğunu kanıtladı.  Oyuncu kadrosu oldukça güçlü ve başarılı bir senaryoya sahip olan dizinin sezon finali yapacağı haberleri dizi fanları tarafından  şimdiler de merak  konusu.  İlk 8 bölümü ile gündeme damga vuran ve özellikle de Nedim ile Cemre ve Cenk arasındaki ilişki sosyal medyada çok sevildi. Ceren’in hamilelik planı elinde patladı.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Zalim İstanbul’un yeni bölümünde köşkte herkesin hayatı değişmeye başladı. Heyecan dolu yeni bölümün sona ermesinin ardından izleyiciler Zalim İstanbul 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt aramaya başladı.

Pazartesi akşamlarının ilgiyle takip edilen dizisi Zalim İstanbul yeni bölümüyle saat 20.00’de izleyici karşısına çıktı. Yeni bölümde Ceren, Şeniz’in kusursuz planı sayesinde hayatının en acı tecrübesini yaşadı. Heyecan dolu bölümün sona ermesinin ardından izleyiciler Zalim İstanbul 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt aramaya başladı. Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Zalim İstanbul  8. Bölümünde Neler Yaşandı?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Zalim İstanbul’un bu haftaki 8. bölümünde; Ceren, Şeniz’in kusursuz planı sayesinde beklenmedik bir sonla yaşar. Ceren’in Nedim ile evlenmesi köşkte yer yerinden oynadı. Seher, Agah’ı bu evliliğe onay vermekle suçlarken Cemre kardeşinden hesap sorar. Seher kızını düştüğü durumdan kurtarmak için Şeniz’ den yardım ister.

Şeniz’in ise Seher ve ailesi için başka planları vardır. Cemre kardeşinin umursamazlığına katlanamaz. Cemre bir taraftan annesini arkasında dururken sabırsızlıkla beklediği sonuçlar gelene kadar Nedim’e ilaç vermeyi kesecektir. Civan, Ceren’in hal ve tavırları yüzünden her an patlamaya hazır bir bomba gibidir. Agah Karaçay, Ceren’i karşısına alıp gözdağı verirken, Ceren Karaçay ise bölümün final sahnesinde öyle bir şey yaptı ki herkes 9. Bölüm fragmanına odaklandı.