Zalim İstanbul 9. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Ceren Kendini Bıçaklıyor! Cenk Gerçekleri Söyleyecek Mi?


Güncelleme: 24 Mayıs 2019 : 16:59
0

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı andan itibaren geniş kitleler tarafından izlenen Zalim İstanbul bu sezon kanal D’nin iddialı yapımlarından olduğunu kanıtladı.  Oyuncu kadrosu oldukça güçlü ve başarılı bir senaryoya sahip olan dizinin sezon finali yapacağı haberleri dizi fanları tarafından şimdiler de merak  konusu.  İlk 8 bölümü ile gündeme damga vuran ve evlilik köşkte heyecanlı dakikalar yaşattı.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Zalim İstanbul’un yeni bölümünde köşkte herkesin hayatı değişmeye başladı. Heyecan dolu yeni bölümün sona ermesinin ardından izleyiciler  fragmanı merak etmeye başladı.

Zalim İstanbul  Sezon Finali Fragmanı Yayınlandı Mı?

Zalim İstanbul 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt aramaya başlandı.  Dizinin yeni bölüm sezon finali fragmanı yayınlandı. Fragmanı izlemek için linke tıklayınız.

Zalim İstanbul  8. Bölümünde Neler Yaşandı?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Zalim İstanbul’un bu haftaki 8. bölümünde; Ceren, Şeniz’in kusursuz planı sayesinde beklenmedik bir sonla yaşar. Ceren’in Nedim ile evlenmesi köşkte yer yerinden oynadı. Seher, Agah’ı bu evliliğe onay vermekle suçlarken Cemre kardeşinden hesap sorar. Seher kızını düştüğü durumdan kurtarmak için Şeniz’ den yardım ister.

Şeniz’in ise Seher ve ailesi için başka planları vardır. Cemre kardeşinin umursamazlığına katlanamaz. Cemre bir taraftan annesini arkasında dururken sabırsızlıkla beklediği sonuçlar gelene kadar Nedim’e ilaç vermeyi kesecektir. Civan, Ceren’in hal ve tavırları yüzünden her an patlamaya hazır bir bomba gibidir. Agah Karaçay, Ceren’i karşısına alıp gözdağı verirken, Ceren Karaçay ise bölümün final sahnesinde öyle bir şey yaptı ki herkes 9. Bölüm fragmanına odaklandı.