Yeni Hayat Dizisinin Yayın Tarihi Ertelendi! Yeni Hayat Dizisi Ne Zaman Başlayacak?


Güncelleme: 17 Mart 2020 : 17:11
0

Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan Yeni Hayat dizisinden kötü haber geldi. Dizinin yayın tarihi coronavirüs salgını sebebiyle ertelendi.

Başrollerinde Melisa Aslı Pamuk, Serkan Çayoğlu, Tayanç Ayaydın ve Nilperi Şahinkaya’nın yer aldığı Yeni Hayat dizisi 26 Mart Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlamaya hazırlanıyordu.

Ancak Türkiye’de yaşanan koronavirüs salgınının dizi sektörünü de etkilemeye başlaması Yeni Hayat dizisini de etkiledi.

Önümüzdeki hafta yayın hayatına başlamaya hazırlanan Yeni Hayat dizisinin Kanal D ekranlarınza izleyici ile buluşması ertelendi.

Henüz konu ile ilgili yapım şirketinden ya da Kanal D’den bir açıklama yapılmazken daha önce Yeni Hayat dizisinin yayın tarihi 26 Mart Perşembe olarak gösterilirken artık “çok yakında” ibaresinin kullanılması dikkat çekti.

Yeni Hayat dizisinin yeni yayın tarihinin önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.

Yeni Hayat Dizisinin Konusu Ne?

Yeni Hayat dizisinde, Adem Şahin (Serkan Çayoğlu), eşi Nevin (Nilperi Şahinkaya) ve kızı Ece’den (Nisa Sofya Aksongur) oluşan çekirdek ailesini geçindirmek için iş bulmak zorundadır. Ancak eski bir bordo bereli için bu o kadar da kolay değildir.

Zengin iş adamı Timur Karatan (Tayanç Ayaydın) için ise en önemli şey sevdiklerini onlardan gizlediği karanlık dünyasından korumaktır.

Eski eşinden yadigar biricik kızı Gökçe Karatan (İpek Filiz Yazıcı) ve şimdiki eşi Yasemin Karatan (Melisa Aslı Pamuk) için yapmayacağı şey yoktur.

Yeni Hayat Oyuncu Kadrosu

Melisa Aslı Pamuk ve Serkan Çayoğlu’nun başrolünde yer aldığı dizide; Tayanç Ayaydın, Nisa Sofiya Aksongur, Nilperi Şahinkaya, Begüm Akkaya, İpek Filiz Yazıcı, Nebil Sayın, Aziz Caner İnan, Devrim Nas, Furkan Kalabalık, Seher Terzi, Ayşe Tunaboylu ve Övül Özbaygibi oyuncular rol alıyor.

Yeni Hayat Dizisi Künye

Yapımcılığını Karga Seven Pictures’ın üstlendiği Yeni Hayat dizisinin yönetmen koltuğunda Cem Özduru ve Başak Sosyal oturmakta.

Yeni hayat dizisinin senaryosunu ise Elif Usman kaleme alıyor.

İlginç senaryosu ve geniş oyuncu kadrosu ile dikkatleri toplayan Yeni Hayat dizisi önümüzdeki günlerde Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.