Yeni Hayat Dizisinin Yayın Tarihi Açıklandı! Yeni Hayat Dizisi İlk Bölüm Ne Zaman?


Güncelleme: 14 Mart 2020 : 22:12
0

Kanal D’nin uzun süredir hazırlıkları devam eden yeni dizisi Yeni Hayat izleyici ile buluşmak için gün sayıyor.

Başrollerinde Melisa Aslı Pamuk ve Serkan Çayoğlu’nu buluşturan Yeni Hayat dizisinin ilk bölüm tarihi belli oldu.

Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan Yeni Hayat dizisi yayın hayatına 26 Mart Perşembe akşamı saat 20.00’de başlamaya hazırlanıyor.

Geniş oyuncu kadrosu ve heyecanlı hikayesiyle şimdiden dikkatleri üzerine toplamayı başaran Yeni Hayat dizisi bakalım reyting yarışında istediği başarıyı elde edebilecek mi?

Yeni Hayat Oyuncuları

Melisa Aslı Pamuk ve Serkan Çayoğlu’nun başrolünde yer aldığı dizide; Tayanç Ayaydın, Nilperi Şahinkaya, Nisa Sofiya Aksongur, Begüm Akkaya, İpek Filiz Yazıcı, Nebil Sayın ve Aziz Caner gibi oyuncular rol alıyor.

Yeni Hayat Dizisi Kim Kimdir?

Yeni Hayat dizisinde, Adem Şahin (Serkan Çayoğlu), eşi Nevin (Nilperi Şahinkaya) ve kızı Ece’den (Nisa Sofya Aksongur) oluşan çekirdek ailesini geçindirmek için iş bulmak zorundadır. Ancak eski bir bordo bereli için bu o kadar da kolay değildir.

Zengin iş adamı Timur Karatan (Tayanç Ayaydın) için ise en önemli şey sevdiklerini onlardan gizlediği karanlık dünyasından korumaktır.

Eski eşinden yadigar biricik kızı Gökçe Karatan (İpek Filiz Yazıcı) ve şimdiki eşi Yasemin Karatan (Melisa Aslı Pamuk) için yapmayacağı şey yoktur.

Yeni Hayat Dizisi Künye

Yapımcılığını Karga Seven Pictures’ın üstlendiği Yeni Hayat dizisinin yönetmen koltuğunda Cem Özduru ve Başak Sosyal oturmakta.

Yeni hayat dizisinin senaryosunu ise Elif Usman kaleme alıyor.

Serkan Çayoğlu Kimdir?

Serkan Çayoğlu, 31 Mayıs 1987 tarihinde Almanya’da dünyaya geldi. 33 yaşındaki genç aktör ikizler burcu. Kendisi gibi oyuncu olan Özge Gürel ile birlikte.

Almanya’ ekonomi eğitimi alırken aynı zamanda modellik de yapmıştır.

Oyuncu olmak için İstanbul’a gelen Serkan Çayoğlu, Ümit Çırak Modern Oyunculuk Teknikleri Atölyesinde Ümit Çırak’dan ve Dolunay Soysert’ten oyunculuk dersleri almıştır.

2012 yılında “Kuzey Güney” dizisinin sezon finalinde Merve Boluğur’un İtalya’dan gelen arkadaşını canlandırarak oyunculuk kariyerine başladı.

2013 yılında Hande Yener’in “Ya Ya Ya” klibinde rol aldı.

2014 yılında Kanal D ekranların yayınlanan “Zeytin Tepesi” dizisinde rol aldı. Dizide Burak Altaylı karakterine hayat verdi.

Geniş kitlelerce tanınmasını sağlayan dizi ise Kiraz Mevsimi oldu. Serkan Çayoğlu, 4 Temmuz 2014 tarihinde FOX’ta yayınlanmaya başlayan “Kiraz Mevsimi” adlı dizide; Özge Gürel, Dağhan Külegeç, Nilperi Şahinkaya ile başrolleri paylaştı.

Yeni Hayat dizisi ilk bölümü ile 26 Mart Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.