Yeni Hayat Dizisinden İddialı Fragman! Yeni Hayat Dizisi Hangi Kanalda? Yeni Hayat Dizisi Konusu Ne?


Güncelleme: 27 Şubat 2020 : 13:44
0

Sezonun iddialı dizileri arasında gösterilen ve kısa bir süre sonra ekranlara gelmeye hazırlanan Yeni Hayat dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı.

Başrollerinde Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk’un yer aldığı Yeni Hayat dizisinin ilk fragmanı Kanal D ekranlarında ve sosyal medya üzerinden izleyici ile buluştu.

Karga Seven Pictures tarafından hayata geçirilen Yeni Hayat dizisinin yayın günü ve yayın tarihi henüz belli olmazken yayınlanan ilk tanıtım büyük dikkat çekti.

Yeni Hayat Dizisi Oyuncu Kadrosu

Son olarak Trt ekranlarında yayınlanan Halka dizisinde yer alan Serkan Çayoğlu ile geçtiğimiz sezon Show tv’nin beğenilen dizileri arasında yer alan Çarpışma’da rol alan Melisa Aslı Pamuk’u başrollerinde buluşturan dizide Tayanç Ayaydın, Nilperi Şahinkaya, Nisa Sofiya Aksongur, Begüm Akkaya, İpek Filiz Yazıcı, Nebil Sayın ve Aziz Caner gibi isimler de yer alıyor.

Yeni Hayat Dizisi Konusu Ne?

Yerli “Bodyguard” tarzındaki dizide askerlikten ayrılıp bodyguard olan genç bir erkeğin hikâyesi ekrana taşınacak.

Dizi, bordo bereli olarak çalışmış ancak yaşanan bir olaydan sonra çok sevdiği mesleğini bırakmak zorunda kalmış eski bir askerin, sivil hayattaki yeni görevi anlatılacak.

Eski bordo bereli özel kuvvetler askerinin yeni görevi ünlü bir iş adamını korumaktır.

Yeni Hayat Dizisi Künye

Yapımcılığını Karga Seven Pictures’ın üstlendiği Yeni Hayat dizisinin yönetmen koltuğunda Cem Özduru ve Başak Sosyal oturmakta.

Yeni hayat dizisinin senaryosunu ise Elif Usman kaleme alıyor.

Serkan Çayoğlu Kimdir?

Serkan Çayoğlu, 31 Mayıs 1987 yılında Almanya’da dünyaya geldi. 33 yaşındaki ünlü oyuncu İkizler burcu.

Kendisine benzemeyen bir ikiz kardeşi olan Serkan Çayoğlu Almanya’da üniversitede ekonomi eğitimi almıştır.

Üniversitede okurken aynı zamanda modellik de yapan oyuncu daha sonra oyuncu olabilmek için İstanbul’a gelmiştir.

Serkan Çayoğlu Ümit Çırak Modern Oyunculuk Teknikleri Atölyesinde Ümit Çıkar’dan ve Dolunay Soysert’den oyunculuk dersleri almıştır. Oyuncu ilk olarak 2012 yılında Kuzey Güney Dizisi’yle oyunculuğa ilk adımını atmıştır.

Oyuncu 2013 yılında Hande Yener’in “Ya Ya Ya” klibinde rol almıştır. 2014 yılında ise Zeytin Tepesi dizisinde rol almıştır. Oyuncu daha sonra Kiraz Mevsimi ve son olarak da Halka adlı dizilerde rol almıştır.