Yeni Hayat Dizisi İddialı Hikayesiyle Dikkat Çekiyor! Yeni Hayat Ne Zaman Başlıyor?


Güncelleme: 12 Mart 2020 : 15:03
0

Yayın hayatına kısa bir süre sonra başlamaya hazırlanan Yeni Hayat dizisi ilginç senaryosu ile şimdiden dikkatleri üzerine topluyor.

Başrollerinde Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın ve Nilperi Şahinkaya’yı buluşturan Yeni Hayat dizisi için geri sayım başladı.

Henüz yayın günü ve yayın tarihi açıklanmaya Yeni Hayat dizisinin bugüne kadar iki tanıtımı izleyici ile buluştu ve büyük yankı uyandırdı.

Yeni Hayat Dizisinin Konusu Ne?

Yeni Hayat dizisinde, Adem Şahin (Serkan Çayoğlu), eşi Nevin (Nilperi Şahinkaya) ve kızı Ece’den (Nisa Sofya Aksongur) oluşan çekirdek ailesini geçindirmek için iş bulmak zorundadır. Ancak eski bir bordo bereli için bu o kadar da kolay değildir.

Zengin iş adamı Timur Karatan (Tayanç Ayaydın) için ise en önemli şey sevdiklerini onlardan gizlediği karanlık dünyasından korumaktır.

Eski eşinden yadigar biricik kızı Gökçe Karatan (İpek Filiz Yazıcı) ve şimdiki eşi Yasemin Karatan (Melisa Aslı Pamuk) için yapmayacağı şey yoktur.

Yeni Hayat Oyuncu Kadrosu

Melisa Aslı Pamuk ve Serkan Çayoğlu’nun başrolünde yer aldığı dizide; Tayanç Ayaydın, Nilperi Şahinkaya, Nisa Sofiya Aksongur, Begüm Akkaya, İpek Filiz Yazıcı, Nebil Sayın ve Aziz Caner gibi oyuncular rol alıyor.

Yeni Hayat Dizisi Künye

Yapımcılığını Karga Seven Pictures’ın üstlendiği Yeni Hayat dizisinin yönetmen koltuğunda Cem Özduru ve Başak Sosyal oturmakta.

Yeni hayat dizisinin senaryosunu ise Elif Usman kaleme alıyor.

Melisa Aslı Pamuk Kimdir?

Melisa Aslı Pamuk 1991 yılında Hollanda’da dünyaya geldi. Hollanda vatandaşı olan güzel oyuncu 58 kilo ve 1.76 boyundadır. Aslen İskenderunludur.

Melisa Aslı Pamuk, Türkçe, İngilizce, Flemenkçe (Hollandaca), Almanca ve orta seviyede Fransızca konuşabilmektedir.

Melisa Aslı Pamuk 2011 yılında Türkiye Güzeli seçilmiştir.

Melisa Aslı Pamuk, Yer Gök Aşk, Ulan İstanbul, Kurt Seyit ve Şura, Her Sevda Bir Veda, Kara Sevda gibi önemli dizilerde rol aldı. Son olarak Çarpışma dizisinde izleyici karşısına çıktı.

Geniş kitlelerce tanınması Kara Sevda dizisi ile olmuştur.

Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde “Temel Oyunculuk” dersleri aldı. 2012 yılında “G.D.O. Karakedi” adlı sinema filminde Şafak Sezer ile başrolde oynamıştır.

Merak uyandıran hikayesi ve geniş oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Yeni Hayat dizisi önümüzdeki günlerde Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.