Yemin’in Kemal’i Hangi Futbolcunun Oğludur? Can Verel Kimdir?


Güncelleme: 30 Mayıs 2019 : 14:32
0

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisinde, Kemal karakterini can veren Can Verel kimdir? Yemin dizisi bu hafta sezon finali ile ekranlara gelecek. Reyting rekorları kıran ve günlük diziler arasında dikkat çeken sıyrılan dizinin başrol oyuncuları çok seviliyor. Leyla ile Kemal’in aşkı çok konuşuluyor.

 Yemin Kemal Tarhun Kimdir?

Kemal İstanbul’un önde gelen avukatlarından biridir. Çalışkan disiplinli düzenli bir adam olan Kemal Emir’in babası Hikmet Tarhun’un küçük kardeşidir. Dolayısıyla Kemal Emir’in de öz amcasıdır. Eşini ayrılan Kemal 3 yıldır kızı Masal ile birlikte yaşamaktadır.

Masal’a iyi bir baba olmaya çalışan Kemal ne yazık ki çok emek verse de bunu başaramamıştır; çünkü Masal annesinin evi terk etmesini hazmedememiş ve kimsele konuşmayarak içine kapanmıştır.

CAN VEREL KİMDİR?

Can Verel, 1982 İstanbul doğumludur. Fenerbahçeli ünlü futbolcu Engin Verel’in oğludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2004 yılında yayınlanan Omuz Omuza dizisi ile yaşamıştır.

Omuz Omuza, Arka Sokaklar, Selena, Hayat Güzeldir, Gemilerde Talim Var ve Papatyam gibi projelerde rol alan Can Verel, şimdilerde Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisinde Emir karakterine hayat vermektedir. Can Verel, 1.85 metre boyunda ve 78 kilodur.

Can Verel’in rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Yemin (Kemal) (TV Dizisi)
2018 – Sen Anlat Karadeniz (Volkan) (TV Dizisi)
2017 – İstanbullu Gelin (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)
2009-2011 Papatyam (Vedat) (TV Dizisi)
2011 – Arka Sokaklar (Semih) (TV Dizisi)
2008 – Hayat Güzeldir (Levent) (TV Dizisi)
2007 – Gemilerde Talim Var (TV Dizisi)
2006 – Selena (Alekto) (TV Dizisi)
2004 – Omuz Omuza (Batu) (TV Dizisi)