Yemin Dizisi Gelecek Sezon Finalinde Neler Olacak? Emir İle Reyhan Ayrılacak Mı?


Güncelleme: 28 Mayıs 2019 : 23:32
0

Kanal 7 ekranlarında  yayınlanan Karamel Yapım’ın  yapımcılığını yaptığı  yönetmenlerinin Ayhan Özen ve Serkan Mut’un olduğu  Yemin dizinin oyuncuları ise, Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Munise Özlem, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Mustafa Şimşek ve Sıla Türkoğlu gibi başarılı  oyunculardan oluşuyor.

Kanal 7 ekranlarının en çok izlenen günlük dizilerinden olan Yemin, izleyicilerden tam not aldı. Reytinglerde kendi saatinde zirveye yerleşen Yemin dizisinin izleyicileri şimdi dizinin ne zaman final yapacağını merak ediyor.  Yaz dizileri yavaş yavaş kendini  göstermeye başlarken bir çok dizi ya final ya da sezon finali yaparken Yemin dizisi de sezon finali yapmaya başladı.

Yayınlandığı günden beri takipçilerini hızla artıran ve şu zamana kadar ki günler diziler arasından sıyrılarak kendine özgü bir çizgi çizen dizi haftalık dizilerle bir yarışır oldu.

Yemin dizisi aldığı başarılı reyting oranları ile beklenmeyen bir çıkış yakaladı. Kimse bir günlük dizden bu kadarını beklemiyordu ama izleyici tarafından çok sevildi. Yemin dizisinin reytingleri de bir günlük diziye göre oldukça yüksek oranlarda ilerliyor. Dizi 31 Mayıs günü sezon finali ile Kanal 7 ekranlarına gelecek.

Yemin Dizisi  Gelecek Sezon Finalinde Neler Olacak?

Leyla’nın derdi ise Kemal’in yapacağını düşündüğü itiraftır. Biri yeminle evlilikte kalmaya, diğeri kaçmaya niyetli iki gencin aşk hikayesi Yemin sezon finali ile ekranlara gelecek. Şehirden ayrılma planı yapan Reyhan Kemal’i  durdurabilecek mi? Leyla’nın itirafı nasıl olacak? Reyhan ile Emir yeni bir başlangıç yapmaya karar verirken, ortaya çıkan gerçekler Emir’i çileden çıkarır. 31 Mayıs Cuma Günü yayınlanacak sezon finali ile ekranlara gelecek.