Yasak Elma’ya Yeni Bir Kadın Oyuncu Katıldı! Yasak Elma Selin Kim? Yasak Elma Selin Kaç Yaşında?


Güncelleme: 16 Eylül 2019 : 10:57
0

Fox tv’de yayınlanan ve yeni sezonuyla ekranlara hızlı bir dönüş yapan Yasak Elma dizisinde transfer haberlerinin arkası kesilmiyor.

Pazartesi akşamlarının iddialı dizilerinden Yasak Elma’ya yeni bir isim daha dahil oldu.

Fox tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisine Nesrin Cevadzade ve Tuvana Türkay’ın ardından katılan kadın oyuncu kim?

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam ve Talat Bulut’un rol aldığı Yasak Elma dizisine genç oyuncu Aylin Veziroğlu katıldı. Aylin Veziroğlu dizide Selin karakterine hayat vermeye hazırlanıyor.

Bakalım kadın hikayelerinin ön planda olduğu Yasak Elma dizisinde yeni oyuncuların katılımıyla izleyicileri nasıl bir sezon bekliyor? Yasak Elma dizisine yeni dahil olan Selin karakteri dizide dengeleri nasıl değiştirecek?

Aylin Veziroğlu Kimdir?

Genç oyuncu Aylin Veziroğlu 1997 yılında İzmit’te dünyaya geldi. 22 yaşındaki Veziroğlu tiyatro kökenli bir ailede büyüdü.

Kocaeli Tabib Odası’nda tiyatro kursu görerek mesleğe başlayan Aylin Veziroğlu Kocaeli Tiyatrosu’nda Sevgili Doktor oyununda rol aldi. Genç oyuncu halen Tiyatro Kasabası oyuncularından birisidir.

Tiyatro sahnesinden sinema dünyasına geçiş yapan Aylin Veziroğlu 2018 yılında vizyona giren Prangalı Yarim filminde rol aldı.

Tiyatro ve sinema dünyasından sonra beyaz cama transfer olan Veziroğlu, Fox ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde Selin karakterine hayat vermeye hazırlanıyor.

Yasak Elma Son Bölümde Neler Oldu?

Ender’in kaybolmasının ardından, uzun zaman geçmiş ve Argun’ların hayatı tamamen değişmiştir. Şahika evin yönetimini ele geçirmiş ve bir korku imparatorluğu kurmuştur. Yiğit’i yanına alarak gizliden her şeyi ele geçirmeye çalışmaktadır. Hesaba katmadığı tek şey, Ender’in kaybolduğu gece ortadan kaybolan Yıldız’ın, ansızın ortaya çıkacak olmasıdır. Üstelik Yıldız yalnız da gelmemiştir.

Yasak Elma Dizisi

Yasak Elma dizisinin başrollerinde Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cevadzade, Tuvana Türkay, Barış Kılıç gibi isimler yer almakta.

Medyapım prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Yasak Elma dizisinin yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt oturmakta. Dizinin senaryo yazarlıklarını ise Melis Civelek ile Zeynep Soyata birlikte üstleniyor.

Yasak Elma dizisi yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları Fox tv ekranlarında izleyici ile buluşuyor.