YASAK ELMA’DA ENDER VE YILDIZ’IN YENİ HEDEFİ KİM?


Güncelleme: 29 Aralık 2019 : 03:03
0

Başrollerini Talat Bulut, Şevval Sam, Tuvana Türkay ve Eda Ece gibi oyuncuların paylaştığı Yasak Elma dizisi yeni oyuncularla zenginleşen kadrosuyla 3.sezonda da zirvedeki yerini koruyor. Pazartesi akşamı 2019 yılının son bölümü olarak yayınlanacak dizide Ender ve Yıldız’ın işbirliği yeni bir kişiyi hedef alıyor. İşte detaylar…

LEYLA’NIN ÜZERİNE OYNUYORLAR!

Dizinin önümüzdeki pazartesi ekrana gelmesi planlanan 63.bölümünde Yıldız, Halit ve Leyla arasında bir ilişki olduğundan şüpheleniyor. Yardım isteyeceği isim de Ender’den başkası olmuyor. Fragmanda Ender’in Yıldız’a “Beni satmayacağını nereden bileyim.” Dediği görülse de, sonraki sahnede Yıldız’a yardım ettiği anlaşılıyor. Leyla restaurantta yemek yerken Ender yanına geliyor ve “Kocamın telefonunda fotoğraflarının ne işi var. Herkes kocasına sahip çıksın.” Sözlerini sarf ediyor. Leyla herkesin içinde rezil duruma düşerken, üzerine oynanan oyunu öğrenmesi de çok sürmüyor. Yardım isteyeceği kişinin de Şahika olduğu görülüyor. Tanıtımın sonunda Yıldız Leyla’yı kovmaya çalışırken, yeniden duvara tosluyor. Çünkü Leyla” Hiçbir yere gitmiyorum beni her gün kocanın yanında göreceksin” diyerek açıkça ona meydan okuyor.

HAREKETLİ SAHNELER GELİYOR!

Yasak Elma’da yeni yıl sonrası son derece hareketli sahnelerin yaşanacağı anlaşılıyor. Yıldız ve Ender işbirliğine karşı, Leyla ve Şahika ittifakının nasıl sonuç vereceği merak ediliyor. Geçen bölüm karşı karşıya gelen Ender ve Yıldız’ın da yeniden düşman olup olmayacakları tartışma konularının başında geliyor. Ancak sosyal medyada yorumlarında pek çok seyircinin Yıldız’la Ender’i desteklediği görülüyor. Aralarındaki ortaklığın bozulmasını çoğu izleyici istemiyor. Gerilimin ve entrikanın da hat safhaya ulaşması bekleniyor. Şimdi yayınlanan son bölümde neler olduğunu hatırlayalım.

62.BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yıldız Halit’in hayatını kurtarmak için Nadir’e fotoğrafı vermesinin ardından yalıda tansiyon yükseldi. Halit’e göre bunu yapanı bulmak zor değildi. Ender’den başkası olamazdı. Ender ise bir kumpasa kurban gittiğini anladığı anda, tüm okları Yıldız’a çevirdi. Sezon başından beri ittifak halleriyle dikkat çeken Yıldız ve Ender birbirine düştü. Tüm bunlar yaşanırken, Şahika’da gizlice hedefine doğru yol aldığını düşündü.

 

63.Bölüm fragmanı için tıklayınız.