YASAK ELMA YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU!


Güncelleme: 30 Temmuz 2019 : 20:12
0

Başrollerini Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece ve Nesrin Cavadzade gibi isimlerin paylaştığı Yasak Elma dizisi, seyircilerini çok sevindirecek bir haberle dikkat çekiyor. Son elde edilen bilgilere göre 3.sezonun başlama tarihi belli oldu. İşte detaylar…

9 EYLÜL’DE BAŞLIYOR!

Dizide “Yıldız” karakterine hayat veren Eda Ece’nin geçtiğimiz günlerde instagram hesabı üzerinden hayranlarının sorularını yanıtlaması gözlerden kaçmadı. Yasak Elma’nın ne zaman başlayacağının sorulması üzerine, oyuncu” 9 Eylül gibi görünüyor şu an.” Yanıtını verdi. Ayrıca, “Ender’i kim suya düşürüyor.” Sorusunu da “Keşke söyleyebilsem.” Şeklinde cevapladı. Dizide canlandırdığı “Yıldız” karakteri için de, “Sanki kendim oynamıyormuşum da izliyor muşum gibi geliyor çok seviyorum.” İfadelerini kullandı. Buna ek olarak Yasak Elma’nın hayatına, en başta “Ender” karakterine hayat veren Şevval Sam olmak üzere dizideki pek çok rol arkadaşını kazandırdığını onları etiketleyerek belirtti. Sezon sonu diziden senaryo gereği ayrılan Sevda Erginci’yi de çok özlediğini ve yokluğunu hissettiğini eklemeyi ihmal etmedi.

ERKEN DÖNÜYOR!

Yasak Elma’nın beklenilenden çok daha erken ekranlara dönmesi izleyicileri şaşırttı. Eylülün ikinci ya da üçüncü haftası yayına başlaması tahmin ediliyordu. Çekimlerin de Ağustos’un 20’sinde başlayacak olması, dizinin yayın tarihini de öne çekti. Zaman daralır, sezon yaklaşırken de, izleyicilerdeki heyecan ve merak duygusu da bir hayli arttı. Ender’i suya kimin düşürdüğü hakkında, “Şahika” odak noktası gibi gözükse de, bir şaşırtma yapılabileceği tahminler arasındaki yerini aldı. Üstelik, tüm izleyiciler yeni sezon tanıtımındaki, Yıldız’ın zengin olup, Halit’in de sefil hayata nasıl döneceği büyük merak konusu oldu. Seyircilerin, Halit karakterini sevmediği, çünkü kadınları parasının gücüyle onları eşya gibi kullanıp attığını ifade eden görüşleri iki sezondan bu yana sosyal medya yorumlarında dikkat çekti. Bu nedenle de Yıldız’ın kötü gözükmesine rağmen, herkes onun güçlenerek kendisini ezenlerden intikamını alması gerektiğine inandı.

Seyircilerin beklentileri karşılanacak mı? Bilemiyoruz ama daha önce de söylediğimiz gibi Yasak Elma seyircilerini 3.sezonda son derece hareketli ve sıra dışı hikayeler bekliyor. Yeni dahil olan karakterlerin yaratacağı etkinin de bu kanıyı destekleyeceği tahmin ediliyor.