YASAK ELMA SEZON FİNALİNDE ENDER ÖLÜYOR MU?


Güncelleme: 24 Mayıs 2019 : 22:11
0

Başrollerini Talat Bulut, Şevval Sam ve Eda Ece’nin paylaştığı Yasak Elma dizisi önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümüyle sezon finali yapmaya hazırlanıyor. Pazartesi akşamı ekrana gelecek olan 47.bölümde Ender’in denize düşmesi dikkatleri çekiyor. İşte detaylar..

ŞAHİKA ENDER’İ TEHDİT EDİYOR!

Fragmanda Ender ve Şahika arasındaki soğuk savaş merak topluyor. Ender Şahika’ya “Senin kötü ruhlu biri olduğunu biliyordum ama birini öldürebilecek kadar hasta ruhlu olduğunu düşünememiştim” diyor. Şahika son derece rahat bir ifadeyle “Bence ölümü çok kolay oldu.” Şeklinde yanıt veriyor. Ayrıca “Karşıma çıkmaya devam edersen işte o zaman kötü tarafımla karşılaşacaksın.” Diye de ekliyor. Bunun üzerine Ender alaycı bakışlarıyla “Ne yapacaksın? Beni de mi öldüreceksin? Sorusuyla karşılık veriyor. Ancak Şahika sakinliğini koruyarak “Gözümü bile kırpmadan” sözüyle açıkça Ender’i tehdit ediyor.

YILDIZ’IN BAŞI MI YANIYOR!

Diğer taraftan Ender Yıldız’la olan savaşında da dur durak bilmiyor. Yıldız’a “Senin Halit’i sevdiğin falan yok tek derdin onun parası” şeklinde kışkırtıcı konuşuyor. Yıldız kendine hâkim olamayarak “Ender şu an senin boğazını sıkıp, boğazın sularına atmamak için kendimi zor tutuyorum” demesi de, başının yanacağına işaret ediyor. Çünkü tanıtımın sonunda yüzü görünmeyen biri tarafından Ender sert bir cisimle vurularak denize düşüyor. Bölümünde o sahnede biteceği tahmin ediliyor. Büyük bir ihtimalle Ender’i öldürmeye kalkanın Şahika olup, suçu da en büyük düşmanı Yıldız’ın üzerine atması planlanıyor. Yeni sezonda da Ender’in ölmese bile bir süre komada olacağı ve bu süreçte Yıldız’ın katil damgası yiyeceği tarzında yorumlar sosyal medyadaki yerini alıyor.

ENDER VE YİĞİT YÜZLEŞİYOR MU?

Tanıtımda dikkatleri çeken bir sahnede, Yiğit ve Ender’in karşı karşıya gelmesi oluyor. Yiğit Ender’in kapısına gidip “Sen nasıl bir insansın? Nasıl bir annesin?” şeklinde hesap soruyor. Ender şaşırıyor. Seyircilerin kafasında da, sezon finalinde beklenen büyük yüzleşmenin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğine dair sorular oluşuyor. Yasak Elma heyecan ve aksiyon dolu bir bölümle sezonu kapatacağa benziyor. Gelecek sezonla ilgili de pek çok soru işareti yaratmaya hazırlandığı anlaşılıyor.

47.bölüm sezon finali fragmanı için tıklayınız.