YASAK ELMA İZLEYİCİSİNİ YENİ SEZONDA SÜRPRİZLER BEKLİYOR!


Güncelleme: 30 Haziran 2019 : 21:22
0

Başrollerini Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece gibi oyuncuların paylaştığı Yasak Elma dizisi mayıs sonunda sezon tatiline girmişti. Sezon finalinde Ender biri tarafından kafasına vurularak denize düşmüş ve onu öldürme girişiminde bulunan kişinin kim olduğu ise izleyiciye gösterilmemişti. Ender’in düşmanı olan Yıldız, Şahika ya da Yiğit’in suçlu olduğu düşünülmüştü. Bu sorunun cevabını yeni sezonda alacağız. Ancak Yasak Elma’nın yeni sezonunda da seyirciler üzerinde şok etkisi yaratmaya devam edeceği söylendi. İşte detaylar…

YENİ BİR KARAKTER GELİYOR!

Ekibe “Leyla” adında yeni bir karakterin katılacağı söyleniyor. Ancak hangi rolde oynayacağı ve kimin canlandıracağı henüz netleşmiş gözükmüyor. Sadece Barış Kılıç’ın hayat verdiği “Kaya” karakteri ile aşk yaşayacağı iddia ediliyor. Bu durumda Ender ve Şahika cephesinde de hareketlenme yaşanmaması olanaksız oluyor. Yeni entrikalar ve planların baş göstereceği anlaşılıyor.

YILDIZ GÜÇLENİYOR!

Seyircileri sevindirecek bir gelişmenin de Yıldız cephesinde yaşanması bekleniyor. Bunun sinyali sezon finali bölümünden sonraki “Gelecek sezon” notuyla yayınlanan fragmanda veriliyor. Tanıtım da Yıldız bir anda tarzını ve görünüşünü değiştirmiş zengin kadın haliyle dikkat çekiyor.  Üstelik Halit’te perişan vaziyette durakta otobüs bekliyor. İkilinin bu duruma nasıl geldiği özellikle de Halit’in bir anda nasıl sefalet içine düştüğü çok merak ediliyor. Aynı zamanda Yıldız’ın da Halit’ten boşanıp zengin bir adamla evlendiği düşünülüyor. Hikâye gerçekten bu şekilde ilerleyiş gösterecekse de, yeni sezonun peş peşe değişik sürprizler getireceği anlaşılıyor. Sosyal medya yorumlarına bakıldığında, Yıldız’ın zengin olup, Halit’in sokaklara düşmesinin son derece seyircinin hoşuna gittiği görülüyor. Halit’in yıllarca parasıyla kadınlara üstünlük kurup onları ezmesinin cezasını, sonunda çektiğini belirten görüşler yer alıyor.

ŞAHİKA RAHAT DURMAYACAK!

Nesrin Cavadzade’nin canlandırdığı “Şahika” karakteri diziye oldukça ses getirmişti. Hem Kaya hem de Halit cephesinde yankı uyandırmıştı. Ayrıca Ender’in baş düşmanı olarak da dikkat çekmiş ve Yiğit’le bile işbirliği yapacak kadar ileri gitmişti. Son gelen bilgilere göre “Şahika” yeni sezonda da boş durmayarak dizinin kilit ismi olmaya devam edecek.