Yasak Elma Dizisine Flaş Transfer! Gökhan Alkan Yasak Elma’da! Yasak Elma Kerim Kimdir?


Güncelleme: 3 Mart 2020 : 13:45
0

Fox tv ekranlarının beğenilen dizisi Yasak Elma’ya taze kan!

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Talat Bulut, Nesrin Cevadzade gibi isimlerin yer aldığı Fox tv dizisi Yasak Elma’ya yeni bir isim katıldı.

Dizilerin aranılan erkek oyuncuları arasında yer alan genç aktör Gökhan Alkan Yasak Elma dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Pazartesi akşamları Fox tv ekranlarında izleyici ile buluşan Yasak Elma dizisine taze kan olarak katılan Gökhan Alkan dizide Kerim karakterine hayata verecek ve Eda Ece ile partner olacak.

Yasak Elma’nın beğenilen karakteri Yıldız Argun’un partneri olacak Kerim karakteri Yasak Elma’ya 73. Bölümden itibaren katılacak.

Yasak Elma Kerim Kim?

Yasak Elma dizisinde Gökhan Alkan’ın hayat vereceği Kerim, yurt dışından gelen yakışıklı ve başarılı bir iş adamı olarak izleyici karşısına çıkacak.
Tesadüfen yolları kesişecek olan Yıldız (Eda Ece) ve Kerim’in (Gökhan Alkan) hayatı eskisi gibi olmayacak. Kerim karakteri Eda Ece’nin canlandırdığı Yıldız ile büyük aşk yaşayacak.

Gökhan Alkan Kimdir?

Gökhan Alkan, 8 Aralık 1987 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Gökhan Alkan, 1.88 metre boyunda, 85 kilo ve Yay burcudur.

Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Teknolejileri Öğretmenliği Lisans ve Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret-Pazarlama ön lisans bölümlerini bitirerek mezun oldu.

Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi alan Gökhan Alkan’ın ilk televizyon deneyimi 2011 yılında yayınlanan ve büyük ses getiren bir proje olan Muhteşem Yüzyıl ile olmuştur.

Gurbette Aşk, Kocamın Ailesi, Makas, Seviyor Sevmiyor dizilerinde rol alan Gökhan Alkan, son olarak Atv ekranlarında yayınlanan Zengin ve Yoksul dizinde Karan karakterine hayat verdi.

Kazandığı Ödüller

Defne’nin Bir Mevsimi filmindeki rolüyle 9. Montreal Türk Filmleri Şenliği’nde En İyi Film ödülüne layık görüldü.

2016 yılında Güney Kore’nin en prestijli ödüllerinden olan APAN (Asia Pasific Actors Network) Drama Ödül töreninde Asya Pasifik özel ödülünün sahibi oldu.

Rol Aldığı Diziler

2011 – Muhteşem Yüzyıl (Şah Tahmasp)
2013 – Herşey Yolunda (Cem Karabey)
2013 – Gurbette Aşk Bir Yastıkta (Osman)
2014 – Kocamın Ailesi (Tarık)
2016 – Seviyor Sevmiyor (Yiğit Balcı)
2017 – Kalp Atışı (Ali Asaf)
2019 – Zengin ve Yoksul (Karan)

Yasak Elma dizisinin yeni bölümü 9 Mart Pazartesi günü saat 20.00’de FO tv ekranlarında izleyici ile buluşacak.