Yasak Elma Dizisine Bir Oyuncu Daha Veda Etti! İşte Yasak Elma’da Ayrılan O İsim


Güncelleme: 9 Temmuz 2019 : 23:04
0

Fox tv’nin sevilen dizisi Yasak Elma’da yeni sezon öncesi peş peşe ayrılık haberleri gelmeye devam ediyor.

Yeni sezonda yine Fox tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Yasak Elma dizisinden ayrılan ayrılana!

Başrollerinde Şevval Sam, Talat Bulut ve Eda Ece gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma dizisine son olarak hangi isim veda etti?

Pazartesi akşamları Fox tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde Talat Bulut’un kızını canlandıran Ayşegül Çınar çok konuşulan diziden ayrılık kararı aldı.

Yasak Elma dizisinde Talat Bulut tarafından hayat verilen Halit Argun karakterinin küçük kızı Lila’ya hayat veren Ayşegül Çınar yeni sezonda Yasak Elma dizisinde yer almayacak.

Yasak Elma’ya veda eden genç oyuncu Ayşegül Çınar yeni sezon öncesi yeni proje arayışında.

Yasak Elma dizisinden daha önce de Sevda Erginci, Onur Tuna ve Ege Kökenli ayrılmıştı. Bakalım Yasak Elma dizisinden ayrılan isimlerin yerine yeni isimler gelecek mi?

Diziye sezon finali yaklaşırken katılan güzel oyuncu Ege Kökenli’nin ayrılık kararı alması büyük bir şok etkisi yaşatmıştı.

Yine hikayeleri bittiği için diziden ayrılma kararı alan Yasak Elma’nın sevilen çifti Sevda Erginci ile Onur Tuna’nın ayrılığı da dizinin hayranlarını oldukça üzmüştü.

Diziye son olarak katılan isim olan ünlü oyuncu Nesrin Cevadzade’nin ayrılan isimlerin boşluğunu dolarabilecek mi?

Ayşegül Çınar Kimdir?

Ayşegül Çınar, 1999 yılında Antalya’da dünyaya geldi. Eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nde tamamladıktan sonra küçük yaşlarda oyunculuk yapmaya başladı.

Fox Tv’de yayınlanan Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Lila karakteriyle geniş kitlelerce tanındı.

Ayşegül Çınar kim? Ayşegül Çınar kaç yaşında? Ayşegül Çınar sevgilisi kim? Ayşegül Çınar boyu kaç? Ayşegül Çınar nereli? Ayşegül Çınar kaç kilo? Ayşegül Çınar hangi dizilerde oynadı?