YASAK ELMA DİZİSİNDEN SEVİNDİRİCİ HABER!


Güncelleme: 20 Temmuz 2019 : 04:59
0

Başrollerini Şevval Sam, Talat Bulut ve Eda Ece’nin paylaştığı Yasak Elma dizisinden beklenen haber sonunda geldi. Mayıs sonunda heyecanlı bir bölümle ekrana ara veren dizinin, çekimlere başlamak için gün saydığı öğrenildi. İşte detaylar…

20 AĞUSTOS’TA ÇEKİMLER BAŞLIYOR!

Dizide “Yıldız” karakterine hayat veren Eda Ece, yönetmen Neslihan Yeşilyurt ile Cihangir’de bir araya geldi. Gazetecilere tatiline ara vererek İstanbul’a döndüğünü ve Yasak Elma’nın yeni sezon çekimlerinin ise 20 Ağustos tarihinde başlayacağını bildirdi. Oyuncu Cadde’deki haberde, canlandırdığı karakterle alakalı açıklamalarda bulunmayı da ihmal etmedi. Dışarıdan son derece hoş tepkiler aldığını ve kötü bir karakteri oynamasına rağmen izleyicilerin kendisini sevdiğini vurguladı. Aynı zamanda 3.sezonda Yıldız’ın yeni bir hayata yelken açarak, çok farklı sahnelerde ekran karşısında olacağı mesajını verdi.

YENİ SEZONDA NELER OLACAK?

Yayınlanan son bölüm sonrası, yeni sezona dair ipuçları veren fragmanda Halit’in yol kenarındaki perişan hali ve Yıldız’ın da zengin bir kadın haline bürünmesi dikkatleri çekmişti. Sosyal medyada da, seyirciler Halit’in sonunda hak ettiği yerde olduğunu belirten tarzda yorumlarda bulunmuştu. Zenginliğiyle sürekli hayatındaki kadınları ezmesinden sıkıldıklarını ekleyen görüşler de yer almaktaydı. Yıldız’ın kendisine yapılanların intikamını almak adına eline fırsat geçtiği ve bunu sonuna kadar kullanması gerektiği vurgulanmıştı. Fragmandakine benzer bir sahnenin ne zaman gerçekleşeceği henüz bilinmese de, 3.sezonun geride kalan 2 sezona göre çok daha hareketli işleneceğinin mesajı verilmişti. Ayrıca, sezon finalinde Ender’in başına aldığı darbeyle denize düşmesinden de Yıldız’ın sorumlu tutulacağı pek çok seyirci tarafından anlaşılmıştı.

İlk bölümlerde Yıldız’ın biraz başı ağrısa da, sonrasında olayların onun lehine çevrileceği tahminler arasındaki yerini alıyor. Halit’ten boşanarak, daha zengin bir adamla evlenme ihtimali bulunuyor. Şahika ve Yiğit karakterlerinin neler yapacağı merak ediliyor. Özellikle diziye hızlı giriş yapan Şahika’nın yeni sezonda Ender’in ve Yıldız’ın başına ayrı ayrı belalar açacağı düşünülüyor. Yiğit’in de Ender’in oğlu olduğu gerçeği ortaya çıktığında, Halit ve Yıldız cephesinde büyük bir yankı uyandırması bekleniyor.

Yasak Elma’nın Eylül’ün 2.ya da 3.haftası gibi Fox Tv ekranlarına dönmesi planlanıyor.