Yasak Elma Dizisinde Bir Ayrılık Daha Yaşanıyor!


Güncelleme: 20 Mayıs 2019 : 22:37
0

Fox tv’nin beğeniyle izlenen dizisi Yasak Elma  her hafta yayınlandığı günde zirveden yerini alıyor. Başrollerini Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece, Onur Tuna, Sevda Erginci’nin oynadığı Yasak Elma dizisi yayınlandığı ilk günden beri çok konuşuldu. Dizinin reyting oranlarındaki başarısı kanalıda yapımcıları da memnun ederken dizi severler ize her hafta yayınlanacak bölümü merakla bekliyor. Fox tv ekranlarının başarılı dizisi son bölümüyle ekrana gelmişti.

Yasak Elma Dizisinin Kadrosundan Ayrılan Oyuncu Kim?

Usta yapımcı Fatih Aksoy imzalı Yasak Elma dizisinde sezon finali öncesi şok gelişmeler yaşanıyor.  Nesrin Cavadzade’nin kadrosuna katıldığı diziden hikâyeleri bittiği için başrol oyuncuları Onur Tuna ile Sevda Erginci ayrıldığı haberini hafta içi almıştık.

Bu iki ayrılığının haberinin ardından yeni bir şok yaşandı. Dizide yeni bir veda yaşandı. Ahmet Kayakesen’in de ekibe veda edeceği ortaya çıktı. Kayakesen, diziye ikinci sezon başında başka bir oyuncunun yerine dahil olmuş ve Alihan’ın en yakın arkadaşı Hakan rolüne hayat vermeye başlamıştı.

Yasak Elma’Dan Ayrılan Ahmet Kayakesen Kimdir?

Ahmet Kayakesen, 27 Eylül 1988 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Çok küçük yaşlarından itibaren okulunda tiyatro oyunları ile alakalı olarak etkinliklere katılan ve zaman içerisinde oyunculuğu ciddi anlamda benimseyen Kayakesen, bu anlamda kendisine geleceğin mesleği olarak oyunculuğu seçmiş ve bu doğrultuda ilerlemiştir.

Orta halli bir eğitim hayatı geçiren ve bu anlamda yüksek öğretim hayatına başlamayan Ahmet Kayakesen, zaman içerisinde kendisini, setlere görevli olarak atmayı başardı ve bu anlamda kendisini çok daha farklı yollardan geliştirme yoluna gitti. Zaman içerisinde yapımcıların da dikkatini çeken genç isim, kendisini herkese gösterecek projeler içerisinde yer almaya başladı.