YASAK ELMA 9 EYLÜL 48.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!


Güncelleme: 31 Ağustos 2019 : 23:54
0

Başrollerini Şevval Sam, Talat Bulut ve Eda Ece’nin paylaştığı Yasak Elma dizisi yeni sezona oldukça hareketli bir başlangıç yapıyor. Yayınlanan yeni sezon fragmanında, Ender’in ölüm haberi dikkatleri çekiyor. İşte detaylar…

ENDER ÖLÜP DİRİLİYOR!

Sezon finalinde denize itilen Ender’in yapılan aramalar sonucunda denizden ayakkabısı çıkıyor. Bu yüzden de herkes öldüğüne inanıyor. Özellikle de Erim bu olaydan dolayı babası Halit’i suçluyor. Üstelik Ender’in mezarı bile yapılmış gözüküyor. Erim ve Halit Ender’in mezarına gidiyor. Ancak fragmanın sonunda Ender’in ölmediği sadece kendini öldü gösterdiği ortaya çıkıyor. Birisinin karşısına çıkarak “Beni özledin mi” diye soruyor. Büyük ihtimalle bölümün Ender’in gözüktüğü sahnede sona ereceği tahmin ediliyor.  Üstelik Ender’i denize kimin ittiği de halen merak ediliyor. Sosyal medya yorumlarında Ender’in kendisine bu kötülüğü yapan kişiye karşı intikam planları hazırlayarak kendini göstereceği tarzında yorumlar yer alıyor.

YILDIZ HAMİLE!

Yeni bölümde başka bir şaşırtıcı gelişme de Yıldız cephesinde yaşanıyor. Fragmanda Yıldız karnı büyümüş halde bilinmeyen bir evde ekrana yansıyor. Halit’in bu hamilelikten haberi olmadığı düşünülüyor. Sezon finalinde Ender’in başına gelen olaydan Yıldız’ın sorumlu tutulacağı yönünde yorumlar yapılıyordu. Tanıtımdan anlaşıldığı kadarıyla Yıldız hamile haliyle saklanıyor. Yeni sezon genel tanıtımda da, Yıldız’ın zengin olması ve Halit’in her şeyini kaybetmesi izleyenleri şok etmişti. Bu durumda Yıldız’ın hamile haliyle zengin bir adamla evlenmesi ve o adamın da ona sahip çıkması iddialar arasındaki yerini koruyor.

ŞAHİKA VE HALİT SEVGİLİ!

Ender’in yokluğunda Şahika boş durmamış gözüküyor. Halit’le sevgili olması izleyenleri şaşırtıyor. Bu durumda Halit ve Yıldız’ın ayrılığının da resmen gerçekleştiği anlaşılıyor. Üstelik Şahika planlarına Erim’i de dâhil ediyor. Geçen sezon Yiğit’le ittifak kuran Şahika, Yiğit’ten Erim’in suyuna damla damlatmasını istiyor. Şahika’nın yeni sezonda da dizide fırtınalar estireceği net bir şekilde belli oluyor. Ender’le aralarında soğuk savaş yaşanacağı ve son derece heyecanlı sahnelere gebe olacağı tahmin ediliyor. Yeni sezonun ilk bölümü 9 Eylül Pazartesi akşamı izleyicilerini bekliyor.

Yeni sezon 48.Bölüm fragmanı için linke tıklayınız