Yasak Elma 47. Yeni Bölüm Fragmanı Geldi Mi? Yıldız Şimdi Ne Yapacak?


Güncelleme: 21 Mayıs 2019 : 16:05
0

Fox tv’nin beğeniyle izlenen dizisi Yasak Elma  her hafta yayınlandığı günde zirveden yerini alıyor. Başrollerini Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece, Onur Tuna, Sevda Erginci’nin oynadığı Yasak Elma dizisi yayınlandığı ilk günden beri çok konuşuldu. Dizinin reyting oranlarındaki başarısı kanalıda yapımcıları da memnun ederken dizi severler ize her hafta yayınlanacak bölümü merakla bekliyor. Fox tv ekranlarının başarılı dizisi son bölümüyle ekrana gelmişti.

Usta yapımcı Fatih Aksoy imzalı Yasak Elma dizisinde sezon finali öncesi şok gelişmeler yaşanıyor. Nesrin Cavadzade’nin kadrosuna katıldığı diziden hikâyeleri bittiği için başrol oyuncuları Onur Tuna ile Sevda Erginci ayrıldığı haberini hafta içi almıştık. 46. Bölümde iki oyuncunun vedasına tanık olduk. Yıldız kardeşinin gidişine üzülse de başına gelenlerden sonra bu konuyla ilgilenemeyecek gibi gözüküyor.

Ender’in Planı Tıkır Tıkır İşliyor “Halit Yıldız’ı Kapının Önüne Koyuyor”

Yasak Elma 46. Son Bölümü ile dün akşam ekranlara geldi.46. Son bölümde; Şahika, Ender’i ortadan kaldırmak için  Ender’in oğlu Yiğit ile el ele veriyor. Şahika’nın Halit’le tanışması ise yeni gelişmelere gebe olacak gibi görünüyor. Alihan, Zeynep’e uzaklara gitmeyi teklif ediyor. Zeynep, Yıldız’a ve dostlarına üzülerek veda ediyor. Halit ise Ender’in oyununa geliyor ve  Yıldız’ı kapının önüne koyuyor. Yıldız kendini savunmaya çalışsa da Halit onu dinlemiyor. ‘Artık seni istemiyorum’ diyor. Yıldız şimdi ne yapacak? Ender’in zaferi sarhoşluğu ne kadar sürecek? Tüm bu gelişmelerin yaşanacağı 47. bölümün  fragmanı yayınlandı mı?

YASAK ELMA 47. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yasak Elma dizisinin 47. Yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizden izleyebilirsiniz…