Yaprak Dökümü Sürüyor! Ferhat İle Şirin Dizisi Final Yaptı!


Güncelleme: 30 Aralık 2019 : 16:36
0

Televizyon dizilerinden ardı ardına final haberleri gelmeye devam ediyor. Yeni yıl tatiline çıkan dizilerden bazıları ekrana geri dönemeyecek!

Reyting canavarının son kurbanı Fox tv’nin iddialı başlayan dizisi Ferhat ile Şirin oldu.

Cansu Dere, Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar gibi isimleri başrollerinde buluşturan Ferhat ile Şirin dizisinin ekran macerası sona erdi. Tv100’ün haberine göre Ferhat ile Şirin dizisi final bölümü yayınlanmadan yayından kaldırıldı.

Reyting yarışında geride kalmaya devam eden dizinin 6. Bölüm itibariyle final yapmasına karar verildi.

Büyük umutlarla yayın hayatına başlayan Ferhat ile Şirin dizisinin final yapmasının ardından başrol oyuncusu Cansu Dere’nin büyük bir üzüntü yaşadığı iddia edildi.

Ferhat İle Şirin Dizisinin Konusu Ne?

Efsanevi aşk hikayesi “Ferhat ile Şirin”in, modern bir aşk masalı olarak yeniden tasarlandığı proje, izleyiciye aşkın acısını, sevincini, nefretini, tutkusunu, ihaneti ve intikamı bir arada tattıracak.

Ferhat (Tolga Sarıtaş), Şirin (Leyla Tanlar) ve Banu (Cansu Dere)… Aşkın mucizesini de felaketini de yaşayacakları bir girdaba sürüklendiklerinden habersizdir. Onlarınki imkânsız bir aşkın hikayesi.

Ferhat ile Şirin’in büyülü, masalsı aşkının imkansızlığı Banu’nun tutkulu aşkıyla sağlanacak. Banu, Şirin ve Ferhat arasındaki bağın gücü, Ferhat-Şirin aşkının önündeki en büyük engel olacak.

Ferhat İle Şirin Oyuncu Kadrosu

Başrollerinde Cansu Dere, Tolga Sarıtaş, ve Leyla Tanlar’ın rol aldığı dizide; Ushan Çakır, Yıldıray Şahinler, Emel Çölgeçen, Şehsuvar Aktaş, Alican Barlas, Nihan Gür ve Işıl Yücesoy gibi isimler rol alıyor.

Ferhat İle Şirin Dizisi Künye

O3 Meyda ve Artistanbul prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Ferhat ile Şirin dizisinin yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin oturmakta. Dizinin senaryosunu ise Savaş Korkmak kaleme almakta.

Tolga Sarıtaş Kimdir?

Tolga Sarıtaş 30 Mayıs 1991 günü İstanbul’da dünyaya geldi. 28 yaşındaki ünlü oyuncu İkizler burcu. Tolga Sarıtaş, 1.77 metre boyunda, 75 kilo.

Babası tekstilci annesi ev hanımıdır. Berfin ve Gencay isimlerinde iki kardeşi olan Tolga Sarıtaş aslen Sivaslıdır.

Lise eğitimini Halil Akkant Lisesinde tamamlayan Sarıtaş, Esenyurt Belediye Tiyatrosu ve Tiyatro Zeytindalı’nda çeşitli tiyatro oyunlarında yer aldı. Halen Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümünde okumakta olan Tolga Sarıtaş bir dönem Omega adlı bir müzik grubunda baterist ve gitarist olarak sahneye çıkmıştır.

2009 yılında yardımcı oyuncu olarak Bahtı Kara adlı sinema filmi ile beyazperdede izleyici karşısına çıkan Sarıtaş, oyunculuk kariyerinin en önemli basamak taşlarından biri olan Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Cihangir karakterini canlandırarak büyük beğeni toplamış ve tüm Türkiye’de tanınmıştır.

2015 yılının iddialı dizilerinden Güneşin Kızları’nda başrol oyuncusu olarak yer alan Tolga Sarıtaş, son olarak Star TV’de yayınlanan Söz adlı dizide Üsteğmen Yavuz karakterine hayat verdi.