Vuslat’ın Yıldızı Jet Sosyete’de! Jet Sosyete’nin Yeni Bölümüne Kim Konuk Oluyor?


Güncelleme: 20 Şubat 2020 : 16:26
0

Puhu tv üzerinden yayın hayatına devam eden komedi dizisi Jet Sosyete’nin yeni bölümüne ünlü bir aktör konuk oyuncu olarak katılacak.

Başrollerinde Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Şahin Irmak, Hasibe Eren ve Derya Karadaş gibi isimlerin yer aldığı Jet Sosyete dizisi verdiği kısa aranın ardından yeni bölümleri ile Puhu tv platformu üzerinden yayınlanmaya devam ediyor.

Jet Sosyete’nin 21 Şubat Cuma günü Puhu tv’de yayınlanacak 3. Sezonun 13. Bölümünde yine ünlü bir oyuncu misafir oluyor.

Sitcom dizisi Jet Sosyete’nin son bölümüne Vuslat dizisi oyuncularından Mehmet Özgür konuk olarak yer alacak.

Mehmet Özgür’ün konuk oyuncu olarak katılacağı Jet Sosyete’nin yeni bölümü 21 Şubat Cuma günü izleyici ile buluşacak.

Jet Sosyete’nin Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Jet Sosyete’de bu hafta, Cengiz, şirketin poşet imalatçısıyla icralık olunca adama kafayı takar. İmalatçı uzaklaştırma kararı çıkartır ve karara uymayan Cengiz hapis cezası alır. Bu olay Özpamuk Ailesi’nde şok etkisi yaratır…

İlayda, Alara’yı da yanına alarak evsizlere kıyafet ve para yardımı yapmak ister ancak işler planladıkları gibi gitmez. Öte yandan Safiyelerin evinde bir uyuz hastalığı olduğu anlaşılır ve ev karantinaya alınır…

Jet Sosyete 3. Sezon 12. Bölüm Özeti

Jet Sosyete’nin geçtiğimiz hafta yayınlanan 3. Sezon 12. Bölümünde ünlü oyuncu Ezgi Mola konuk oyuncu olarak yer almıştı.

Ozan’ın yeni sevgilisi İpek (Ezgi Mola) eğlencesi ve samimiyetiyle sitedeki herkesin gözdesi haline gelir.

İlayda’yla tanışan İpek, Ozan’ın eski nişanlısı olduğunu öğrenince İlayda’yı bir tehdit olarak görmeye başlar. İlayda, İpek’in onu öldürmekle tehdit ettiğini kimseyi inandıramaz ve çevresinden paranoyak muamelesi görür.

Öte yandan Cengiz, devletin değeri beş milyonun üzerinde olan evlerden alacağı vergiyi öğrenince dünya başına yıkılır. Gizem ve Zahide, Cengiz’in vergisini ödemesi için kurnaz bir plan yapar.

Jet Sosyete Künye

BKM yapım prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Jet Sosyete’nin senaristliğini ve başrol oyunculuğunu Gülse Birsel üstlenmekte. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Hakan Algül oturmakta.

Jet Sosyete Oyuncuları

Dizinin diğer oyuncuları arasında ise Enis Arıkan, Ayşenil Şamlıoğlu, Hasibe Eren, Şahin Irmak, Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Sarp Apak, Tuğba Çom Makar, Ecem Uzun ve Emre Taştekin yer alıyor.

Bu Konuda Ne Düşünüyorsun?

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz