Vuslat 20. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Gizem Yaratan Kutuda Ne Var?


Güncelleme: 21 Mayıs 2019 : 14:48
0

Trt ekranlarının sevilen dizisi Vuslat 19. Bölümü ile ekranlara geldi. Sevilerek izlenen dizinin yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Vuslat dizisi son bölümde neler yaşandı? Kerem, Faik’in, evine gelerek annesini bulduğunu söylüyor. Hasibe Kerem’in sözleri karşısında fenalık geçiriyor.

Sultan’ın gerçeklerle yüzleşince deliriyor. Tahsin, Bülent’in ölümünün ardından ondan boşalan yere geçmek üzere kolları sıvıyor. Perihan duyduklarının karşısında Tahsin’e karşı bileniyor ve Aziz’le arasındaki ipler Feride yüzünden iyice geriyor.

Sezon finaline bir hafta kala ekranlara gelecek olan Vuslat dizisinin 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan Vuslat son bölümde; Bülent ölmeden önce Aziz’e çok önemli bilgiler verdiği görülüyor. Aziz’in ve Kerem’in hayatını koruyacak kişinin Abdullah olduğunu söylüyor. Feride Nehir ile yüzleşiyor ve ona Aziz’in geleceğinin kendisi olduğunu söyleyerek gözdağı veriyor. Aziz Feride’ye evlenme teklif ediyor ancak onun hayır demesinden korkuyor. Peki Vuslat son bölümde başka neler oldu? Vuslat 20. bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız..

Vuslat Son Bölümünde Neler oldu? 

Kerem de Aneta ile beraber dedesi olduğunu öğrendiği Bülent’in yanına geliyor. Kerem anneannesi ile birlikte geldiğini söylüyor. Aneta Bülent’e bağırıyor.

Tam o sırada içeriden silah sesleri duyuluyor. Aziz o sıra içerde  olanları izlerken bir anda kafasına bir silah dayanır. Aziz adamı paketler ve içeri gider. Bülent’in ölmeden önceki son sözleri; “Seni ve torunumu koruyacak tek kişi o. Gerçeği anlayana kadar olduğunu sandığın kişisin ve emin ol sandığından fazlasısın” olur.

Perihan Aziz’in Feride ile evlenme kararını duyunca şoke olur. Bu evliliğe karşı çıkar ve Aziz ile karşı karşıya gelir. Aziz’e “Sen ileri gidersen ben de ileri giderim. Kendime asla mahalleli bir gelin aldı dedirtmem” der.  Bu olanlar karşısında Aziz ne yapacak? Gizemli kutuda ne var? Bu soruların cevabı 20. Bölümde izleyeceğiz.