Veli Cevher Çukur’a Mı Geçiyor? Çarpışma’nın Finalinde Neler Yaşandı?


Güncelleme: 31 Mayıs 2019 : 14:32
0

Show tv ekranlarında yayınlanan Çarpışma dizisi 30 Mayıs Perşembe akşamı son bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı.

Başrollerinden Kıvanç Tatlıtığ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz gibi isimlerin yer aldığı Ay Yapım projesi Çarpışma 24. Bölümü ile ekranlara veda etti.

Çarpışma’nın Finalinde Neler Yaşandı?

Çarpışma dizisinin final bölümünde Elçin Sangu’nun hayat verdiği Zeynep karakteri Cansız tarafından sırtından bıçaklanarak öldürüldü. Bunun üzerine Kadir ve Veli Cevher birlikte hareket ederek Cansız’a ulaşmaya çalıştı. Cansız da Zeynep’in kızı Aylin’i kaçırarak son kez oyununu oynadı.

Heyecan dolu sahnelerin yer aldığı Çarpışma dizisinin finalinde Veli Cevher, Aylin’i Cansız’ın elinden kurtarırken, Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandırdığı polis Kadir Adalı babası olan Cansız’ı öldürdü. Cansız’ın ölümünü ise Veli Cevher üstlendi.

Veli Cevher Çukur’a Mı Geçiyor?

Kadir’in işlediği bütün cinayetleri üstlenerek hapse giren Onur Saylak’ın canlandırdığı Veli Cevher’in kendisini ziyarete gelen Kadir Adalı’ya söylediği sözler kafa karıştırdı.

Kadir’in ziyareti sırasında başka bir hapishaneye geçeceğini açıklayan Veli Cevher, orada çok eski bir arkadaşının olduğunu da söylüyor.

Konuk Oyuncu Olarak Çukur’a Katılmıştı

Veli Cevher’in bu sözleri Çukur ve Çarpışma dizisi hayranlarını heyecanlandırmaya yetti. Daha önce konuk oyuncu olarak Çukur dizisinde bir bölüm yer alan Veli Cevher karakterinin Vartolu karakteri ile eski arkadaş oldukları biliniyor. Çukur dizisinin sezon finalinde de Vartolu karakteri işlemediği cinayetler yüzünden hapse düşmüştü.

İki dizinin hayranları bütün bu ipuçlarını birleştirerek Veli Cevher karakterinin önümüzdeki sezon yayınlanacak Çukur dizisinin üçüncü sezonunda yer alabilecek olma ihtimali üzerine konuşmaya başladı.

Çukur dizisine bir bölüm konuk oyuncu olarak katılan Onur Saylak’ın Erkan Kolçak Köstendil’in hayat verdiği Vartolu karakteri ile olan karşılıklı sahneleri çok beğenilmiş ve sosyal medyada izlenme rekorları kırmıştı. Vartolu karakteri de buna karşılık Çarpışma dizisine bir bölüm konuk oyuncu olarak katılmıştı.

Bakalım Çarpışma dizisinin final yapmasının ardından dizinin en beğenilen ve dikkat çeken karakterlerinden olan Veli Cevher, Çukur dizisine geçiş yaparak hayranlarını sevindirecek mi? Ay Yapım tarafından 2018 yılının son aylarında hayata geçirilen Çarpışma dizisi 24. bölümü ile final yaparak ekranlara veda etti.