Ünlü Youtuber Tutunamayanlar Dizisinde! Tutunamayanlar Dizisinin 6. Bölümüne Kim Konuk Oluyor?


Güncelleme: 12 Şubat 2020 : 16:59
0

Trt’nin büyük beğeni ile izlenen yeni komedi dizisi Tutunamayanlara sürpriz konuk!

Başrollerinde Doğu Demirkol, Ece Çeşmioğlu, Zafer Algöz ve Şinasi Yurtsever gibi isimlerin yer aldığı Tutunamayanlar dizisine ünlü bir Youtuber konuk oyuncu olarak katıldı.

Youtube’da Kafalar kanalında çektiği videolarla tanınan Atakan Özyurt, Tutunamayanlar dizisinin 6. Bölümünde misafir oyuncu olarak yer alacak.

Ünlü Youtuber, önümüzdeki Salı akşamı Trt ekranlarında yayınlanacak Tutunamayanlar dizisinin yeni bölümünde Keloğlan rolüne hayat verecek.

Kafalar Karışık isimli sinema filminde de başrol oynayan Atakan Özyurt Trt’nin absürd komedi dizisinde Keloğlan karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Eylem’e Aşık Oluyor!

Tarık, ilham perisi İlhan ve Lütfü’nün yanına artık Keloğlan da katılıyor. Mahalleye yerleşen Keloğlan, kafede çalışan Eylem’e ise aşık oluyor.

Yunus Emre de Tutunamayanlar’da!

Öte yandan dizide yer alacak olan bir diğer tarihi kişilik ise Yunus Emre olacak.

Tutunamayanlar dizisinin 6. Bölümünde yer alacak Yunus Emre karakterine ünlü aktör Ruhi Sarı hayat verecek. Sarı son olarak Ramo dizisinde yer almıştı.

Ruhi Sarı Kimdir?

Oyunculuk kariyerinde tiyatrodan sinemaya ve televizyon dizilerine birçok başarılı projede yer alan Ruhi Sarı, son günlerin çok konuşulan dizisi ‘Ramo’ya ‘Ceyhan’ karakteriyle dahil oluyor.

Ruhi Sarı 1972 yılında Trabzon’da dünyaya geldi.

Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olarak eğitim hayatını tamamladı. Sanat hayatına Kartal Sanat Tiyatrosu’nda başladı.

1995’te Tunç Başaran’ın Sen de Gitme Triandafilis adlı filmiyle sinemaya geçti.

Filmde başarılı bir performans sergileyerek Antalya Altın Portakal Film Festivali’de “Yılmaz Zafer Onur Ödülü”, Adana Altın Koza Film Festivali’nde “Yılmaz Güney Onur Ödülü” ve Ankara Uluslararası Film Festivali’nde “Umut Veren Yeni Erkek Oyuncu” ödülünü kazandı.

Atakan Özyurt Kimdir?

Atakan Özyurt, 1993 yılında Ordu’da dünyaya geldi.

ğitimini Arel Üniversitesi Tıbbi Labaratuar Bölümü’nde tamamlamıştır.

Çektiği Vine’larla tanınan Fatih Yasin ile tanışan Atakan Özyurt ve daha sonra birlikte çektikleri vine ile fenomen olma yolunda ilk adımı atmışlardır. Daha sonra Bilal Hancı ile tanışarak sosyal medyada paylaştıkları videolar sonrasında Youtube’da Kafalar kanalını açarak sevilen fenomenler arasında yer almışlardır.