Ünlü Oyuncu Kuruluş Osman Dizisinde! Hazal Adıyaman Kimdir? Kuruluş Osman Prenses Adelfa Kim?


Güncelleme: 31 Mart 2020 : 23:08
0

Atv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman’ın kadrosuna yeni bir isim daha katılıyor.

Başrollerinde Burak Özçivit, Ragıp Savaş, Saruhan Hünel ve Eren Vurdem gibi isimlerin rol aldığı tarihi dizi Kuruluş Osman’ın kadrosu genişlemeye devam ediyor.

Çarşamba akşamları atv ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam eden Kuruluş Osman dizisine Bizans Prensesi Adelfa rolü ile güzel oyuncu Hazal Adıyaman dahil oldu.

Kuruluş Osman Prenses Adelfa Kim?

Kuruluş Osman dizisinin 17. bölümünde izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Hazal Adıyaman’ın hayat vereceği “Bizans Prensesi Adelfa” karakteri ilginç hikayesi ile dikkat çekiyor.

Bizans-Moğol ittifakının bir nişanesi olarak Moğol komutanı Geyhatu ile evlendirilmek üzere Konstantiniyye’den Konya’ya gönderilen Prenses Adelfa, uç topraklarında dengelerin bir kez daha alt üst olmasına neden olacak.

Hazal Adıyaman Kimdir?

Hazal Adıyaman, 22 Kasım 1994 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 26 yaşındaki genç oyuncu Akrep burcu. Hazal Adıyaman, 1.67 metre boyunda ve 53 kilo.

Oyunculuk eğitimi alan Hazal Adıyaman kameralar karşısına ilk kez 2013 yılında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisi ile geçmiştir.

Kalbimdeki Deniz, Bir Yusuf Masalı, Aşkın Bedeli ve Hanım Köylü dizilerinde rol alan Hazal Adıyaman son olarak Fox TV ekranlarında yayınlanmakta olan Bizim Hikaye dizisinde Derin karakterine hayat verdi.

Kuruluş Osman 17. Bölümde Neler Olacak?

Osman Bey, Moğol-Bizans ittifakına engel olabilecek mi? Dündar, Osman Bey’e karşı nasıl bir plan kuracak?

Moğolların desteğini arkasına alan Alişar, uç bölgesinde otoritesini yeniden kurabilecek mi? Balgay intikam için neler yapacak? Gündüz Bey, beylik görevinde nasıl zorluklar bekliyor?

Kuruluş Osman 16. Bölüm Özeti

Osman Bey ve Alpleri, Balgay ve nökerlerini pusuya düşürdüğü esnada ortaya çıkan Dündar, Osman Bey’e meydan okur.

Osman Bey, Dündar’a Moğollarla işbirliği yapmasının bedelini ödetir. Dündar’ın ardından Kayı Obası’nın Beyi kim olacak? Osman Bey tarafından pusuya düşürülen Balgay’ın akıbeti ne olacak?

Oğlunu ve Dündar Bey’i kaybeden Zöhre Hatun ne yapacak? Bala Hatun, Osman Bey’e sırrını açıklayacak mı? Batur’u öldüren Alişar Bey, Konya’dan aldığı destekle nasıl bir hamle yapacak?

Hazal Adıyaman’ın da rol alacağı Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü 1 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00’de atv ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.