Ünlü Aktör Hekimoğlu Dizisinde! Hekimoğlu Dizisi Vahap Ergün Kim?


Güncelleme: 27 Şubat 2020 : 15:14
0

Salı akşamları Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam eden Hekimoğlu dizisine ünlü bir isim katıldı.

Başrollerinde Timuçin Esen, Kaan Yıldırım, Ebru Özkan ve Okan Yalabık gibi isimlerin yer aldığı Hekimoğlu dizisine ünlü aktör Güven Kıraç katıldı.

Güven Kıraç Hekimoğlu dizisinde Vahap Ergün karakterine hayat vermeye hazırlanıyor.

Ekranların beğenilen hastane dizisi Hekimoğlu 10. Bölümü ile 3 Mart Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Hekimoğlu Vahap Ergün Kim?

Güven Kıraç tarafından hayat verilecek olan hastanenin bağışçılarından Vahap Ergün, yönetim kurulu başkanı olarak göreve başlıyor. Ancak Doktor Ateş Hekimoğlu ile Vahap Ergün arasında gerilim yaşanacak.

Vahap Ergün, yönetim kurulu başkanı olarak göreve başlıyor. İpek ile hastaneyi gezerken gözüne Hekimoğlu çarpar. Önlük giymemesi dikkatini çeker. Ardından Hekimoğlu ile tanışmak için onun yanına gider ve durum karşısında şaşkınlığını gizleyemez. Hekimoğlu’nun da onun hakkında ilginç teorileri vardır.

Hekimoğlu’nun 9. Bölümünde Neler Yaşandı?

Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesine yatırılan 13 yaşındaki Ali’nin hastalığına teşhis konulamayınca dosyayı tıbbi tanı tedavi bölümü devralır. Ali arkadaşlarının düzenlediği ruh çağırma seansından sonra hastalanmıştır ve lanetlendiğine inanmaktadır.

Ali’nin durumu gittikçe kötüleşirken, tüm bulgular şarbona işaret eder.
Orhan, at yarışı izlemeye beraber gitmediği için Hekimoğlu’ndan bir ton laf işiteceğini düşünür. Fakat İpek, Hekimoğlu’nun Zeynep’le gittiğini söyler. Bu haber gündeme bomba gibi düşer. Öte yandan Emre’nin beklenmedik bir misafiri vardır.

Zeynep, Hekimoğlu ile arasında olanlara yanlış anlamlar mı yüklemektedir? İpek neden Zeynep’in hareketlerini gözlemlemektedir? Emre, Hekimoğlu ve Zeynep’in birlikte çıktığını duyunca ne tepki verecektir? Hastaneye yatan Ali sağlığına kavuşabilecek midir? Yoksa gerçekten lanetlenmiş olabilir mi?

Hekimoğlu Oyuncu Kadrosu

Dizi dünyasının unutulmaz karakterleri arasında yer alan ve Hugh Laurie tarafından canlandırılan Dr. Gregory House’u Türkiye uyarlaması olan Hekimoğlu dizisinin başrolünüde Timuçin Esen rol alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz yer almakta.

Hekimoğlu Dizisi Künye

Hekimoğlu dizisinin yönetmen koltuğunda Hülya Gezer oturmakta. Dizinin senaryosunu ile İlişki Durumu Karışık ve Gülümse Yeter dizilerinden tanınan Banu Kiremitçi kaleme alıyor.

Dizinin yapımcılığını ise bir Red Arrow Studios şirketi olan Karga Seven Pictures Türkiye’den Ömer Özgüner ve Ümmü Burhan üstleniyor.