Tv8’den Yeni Yarışma Programı! Ailecek Şanslıyız Ne Zaman Başlıyor?


Güncelleme: 16 Ağustos 2019 : 21:26
0

Yeni yayın sezonuna erken başlayan Tv8 kanalı yepyeni bir yarışma programıyla izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Tv8 ekranları birbirinden eğlenceli yarışma programlarının adresi olmaya devam ediyor. MasterChef Türkiye ve Yemekteyiz gibi eski programların yanına bir yenisi eklendi.

Ünlü şarkıcı Alişan’ın sunuculuğunu üstlendiği Ailecek Şanslıyız yarışma programı Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Alişan’ın eğlenceli sunumuyla ekranlara gelmeye hazırlanan Ailecek Şanslıyız 19 Ağustos Pazartesi günü izleyici ile ilk kez buluşmaya hazırlanıyor.

Hafta içi her gün saat 12.45’te Tv8 ekranlarında izleyicinin beğenisine sunulacak olan Ailecek Şanslıyız keyifli ve eğlenceli anlara sahne olacak oyunları ile ekran başındakilere eğlenceli anlar yaşatmayı hedefliyor.

“Ailecek Şanslıyız” Alişan’ın sunumuyla 19 Ağustos Pazartesi TV8’de başlıyor.

Aİlecek Şanslıyız’ın Formatı Ne?

İlk olarak programın sunucusu Alişan, yarışmacı olan ailenin evine tanışmaya gidecek ve ekran başındaki izleyiciler aileyi yakından tanıma fırsatı bulacak. “Ailecek Şanslıyız” programında; seçilen her aileden 3 kadın yarışmacı yarışacak… Daha sonra aileler stüdyomuza gelecek ve büyük ödül için kıyasıya yarışacak!

Keyifli ve eğlenceli oyunların oynanacağı “Ailecek Şanslıyız” 19 Ağustos Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 12.45’te TV8’de.

Alişan Kimdir?

Sahne ismi Alişan olan Serkan Burak Tektaş, 19 Haziran 1976’da İstanbul Şişhane’de dünyaya geldi. Aslen Bingöllüdür.

İ.T.Ü Konservatuvar bölümünü kazandı. Müzik hayatının yoğunluğundan 3. Sınıfın sonunda devamsızlık yüzünden okuldan ayrılmak zorunda kaldı. Müzik piyasasına atılana kadar adı Serkan Burak’tı.

Prestij Müzik’in ortağı Hilmi Topaloğlu tarafından keşfedilen Alişan, daha sonra firmanın diğer ortağı Mahsun Kırmızıgül’ün de desteğiyle ikinci albümü ‘Sana Bir şey Olmasın’ı 25 Ekim 1997’de piyasaya çıkardı.

Albümün çıkış parçası “Kralı Gelse” adlı parçayla müzik dünyasında büyük yankı uyandırdı. 1998 yılında Aynalı Tahir adlı diziyle Televizyon dünyasında yepyeni bir döneme imzasını attı.

Üçüncü albümü ‘Var Ya’yı 13 Şubat 1999’da Prestij Müzik etiketiyle piyasaya çıkardı. Bu albümle müzik piyasasındaki yerini perçinledi. 2000’de Kurt Kapanı dizisiyle yine adından çok söz ettirdi.

25 Mayıs 2001’de ‘Alişan’ albümüyle beraber Aşkına Eşkıya dizisini Malatya’da çekti. 18 Kasım 2002’de ‘Söz Mü?’, 21 Haziran 2003’te 1997-2002 arası çıkardığı albümlerdeki en sevilen eserlerinin toplandığı ‘Keje’, 30 Mart 2004’te ‘Kalbim Ellerinde’ albümüyle beraber Papatya İle Karabiber adlı filmde ‘Karabiber’ ve Cennet Mahallesi adlı dizide ‘Ferhat’ karakterlerini canlandırmıştır. 22 Mart 2005’te ‘Olay Bitmiştir’ albümünü çıkarmıştır.

2003-2004 yılında ‘Alişan’lı Gece’ ve 2006 yılında manken Asuman Krause ile ‘Mavi Ay’ adında televizyon programlarını sunmuştur. 1 Mart 2007’de ‘Ve Kimselere Güvenmiyorum’ albümünü çıkarmıştır. Döndükten sonra Ramazan ayı dolayısıyla Eylül ayında ilahi sanatçısı Sami Özer ile ‘Senfonik Çağdaş İlahiler’ adlı albümünü piyasaya çıkardı. 25 Haziran 2008 tarihinde ‘Sevgilerimle’ adlı albümüyle beraber Gonca Karanfil dizisinde ‘Karanfil Kemal’ ve Mert İle Gert adlı dizide de 1 bölüm konuk oyuncu olarak yer aldı. Bunun dışında 2008-2009 dönemi ‘İlle de Roman Olsun’ ve 2009-2010 döneminde de ‘Her şey Dahil’ adlı 2 programı Çağla Şıkel ile beraber sundu.

2012 yılının başlarında Ayşe Özyılmazel ile birlikte Ayşe&Alişan adında sabah programını sunmuştur ve İbret-i Ailem adlı dizide 1 bölüm konuk oyuncu olarak oynamıştır.

9 Nisan 2013’te, 2 yıllık aradan sonra Poll-Production etiketiyle ‘Seni Biraz Fazla Sevdim’ albümünü çıkarmıştır.

2013 sonbahar döneminde bir dönem küs kalıp sonra barıştığı Çağla Şıkel ile Her Şey Dahil adında sabah programını sunmaya başladı.

2014 yılının ortalarından beri sanatçı Emrah ile albüm çalışmaları yaptıktan sonra 20 Kasım 2014 tarihinde ‘İhtiyacı Var’ adlı albümünü yine Poll-Production etiketiyle çıkartmıştır. 2 yıl aradan sonra 2005 yılında çalıştığı Avrupa Müzik ile yeniden anlaşan şarkıcı, 3 Haziran 2016 tarihinde “Ölümsüz Aşklar” adında yeni bir single çıkarmıştır. Şarkının klibinde Çağla Şıkel eşlik etmiştir.

Alişan, Dostlar Mahallesi dizisinde tanıştığı Buse Varol ile hayatını birleştirdi. Alişan ve Buse Varol’un Burak adında bir oğulları dünyaya geldi.