Tutunamayanlar’ın Yeni Bölümü Ne Zaman? Tutunamayanlar 4. Bölüm Tarihi Açıklandı!


Güncelleme: 29 Ocak 2020 : 17:10
0

Trt ekranlarının izleyici ile buluşan ve büyük beğeni kazanan yeni dizisi Tutunamayanlar’ın bu hafta neden yeni bölümü yayınlanmadı.

Trt’de Salı akşamları izleyici ile buluşan ve 3 bölümü yayınlanan Tutunamayanlar dizisinin bu haftaki bölümü yayınlanmadı.

Dizinin 28 Ocak Salı akşamı saat 20.00’de Trt ekranlarında yayınlanması beklenen 4. Bölümünün Elazığ’da gerçekleşen deprem felaketi sebebiyle yayınlanmadığı açıklandı.

Konu ile ilgili dizinin resmi Twitter sayfasından yapılan açıklamada, “Elazığ ve çevresinde gerçekleşen deprem sebebiyle yayınlanması planlanan yeni bölümümüz bu akşam yayınlanmayacaktır. Tekrardan milletimize geçmiş olsun” ifadeleri yer aldı.

Tutunamayanlar dizisinin bu hafta yayınlanmayan 4. Bölümü 4 Şubat Salı akşamı saat 20.00’de Trt ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Tutunamayanlar Dizisinin 4. Bölümünde Neler Olacak?

Hayatı boyunca hiç çalışmamış ve çalışmaya da niyeti olmayan Tarık (Doğu Demirkol) gittiği bir iş görüşmesinde, çok zenginken babasının işlerinin kötü gitmesi nedeniyle her şeyini kaybeden İrem’e (Ece Çeşmioğlu) aşık olur.

Gidecek yeri olmayan İrem, Tarık’ın davetiyle yaşadığı mahalleye gelir ve mahalledeki kitap kafede çalışmaya başlar. İrem’in hayali başarılı olmak, kendi işini kurmak ve bir gün tekrar eski günlerine dönebilmektir.

İrem’i etkilemenin yolunun iş kurmaktan geçtiğini gören Tarık ise bir gün bağnaz ve vizyonsuz İlham Perisi İlhan’la (Zafer Algöz) karşılaşır. İlham Perisi’nin verdiği fikirlerle hepsi başarısız olacak olan birbirinden eğlenceli iş girişimlerine atılır.

Tutunamayanlar Dizisi Oyuncu Kadrosu

Tutunamayanlar dizisinin baş rollerinde; Doğu Demirkol, Zafer Algöz, Ece Çeşmioğlu, Şinasi Yurtsever, Özlem Tokaslan, Bora Akkaş, Hande Katipoğlu, Barış Yıldız, Yeliz Kuvancı ve Bülent Çolak gibi isimler yer alıyor.

Tutunamayanlar Dizisi Künye

Prodüksiyonunu İstanbul Medya Akademisi ve Neden Film’in üstleneceği dizisinin yapımcılıklarını Ogün Şanlıer ve Ahmet Tarık Güven yapmakta.

Tutunamayanlar dizisinin yönetmen koltuğunda ise Osman Nail Doğan ve Murad Zaloğlu birlikte oturacak. Dizinin senaryosu ise Osman Nail Doğan ile Mustafa Karataş’a emanet.

Tutunamayanlar Dizisinin Konusu Ne?

Hayatı boyunca hiç çalışmamış ve çalışmaya da niyeti olmayan Tarık (Doğu Demirkol) gittiği bir iş görüşmesinde, çok zenginken babasının işlerinin kötü gitmesi nedeniyle her şeyini kaybeden İrem’e (Ece Çeşmioğlu) aşık olur.

Gidecek yeri olmayan İrem, Tarık’ın davetiyle yaşadığı mahalleye gelir ve mahalledeki kitap kafede çakışmaya başlar. İrem’in hayali başarılı olmak, kendi işini kurmak ve bir gün tekrar eski günlerine dönebilmektir.

İrem’i etkilemenin yolunu iş kurmaktan geçtiğini gören Tarık ise bir gün tutucu ve vizyonsuz İlham Perisi İlhan’la (Zafer Algöz) karşılaşır. İlham Perisi’nin verdiği fikirlerle hepsi başarısız olacak olan birbirinden eğlenceli iş girişimlerine atılır.