Tutunamayanlar Dizisinin Yeni Bölümü Yayınlanacak Mı? Ünlü Şarkıcı Tutunamayanlar Dizisinde!


Güncelleme: 26 Mart 2020 : 10:37
0

Trt ekranlarının absürd komedi dizisi Tutunamayanlar’ın yeni bölümü önümüzdeki hafta izleyici ile buluşacak mı?

Başrollerinde Doğu Demirkol, Zafer Algöz, Asuman Dabak, Ece Çeşmioğlu gibi isimlerin yer aldığı Tutunamayanlar dizisinin ekran macerası devam ediyor.

Koronavirüs salgını nedeniyle dizi setlerinden paydos haberleri gelmeye devam ederken Tutunamayanlar dizisi yeni bölümleri ile izleyiciler ile buluşmaya devam edecek.

Tutunamayanlar dizisinin 12. Bölümü 31 Mart Salı akşamı saat 20.00’de izleyici ile buluşacak.

Tutunamayanlar dizisinin 12. Bölümünde ünlü bir isim de konuk oyuncu olarak yer almaya hazırlanıyor. Ünlü türkücü Hakkı Bulut, Tutunamayanlar dizisinin yeni bölümünde ekranda olacak!

Tutunamayanlar’ın 12. yeni bölüm fragmanında görünen Hakkı Bulut’un dizide nasıl bir rolde yer alacağı merak konusu oldu.

Öte yandan Tutunamayanlar’ın yeni bölümünde Karacaoğlan ve Küçük Prens karakterleri de izleyici ile buluşacak.

Tutunamayanlar’ın 11. Bölümünde Neler Oldu?

Tarık, Tunç’un İrem’e bir teklifte bulunduğuna kulak misafiri olmuştur. Ancak teklifi duyamamıştır. Tunç’un İrem’den ne istediğini merak eden Tarık, büyük bir merak içindedir.

İlhan’ı ise Periler Konseyinde zor bir sınav beklemektedir. Güçleri tehlikededir. İlhan’ın ele geçirdiği önemli bir belge, Tarık ve İrem aşkını oldukça etkileyecektir.

Tarık, mahallede çeşitli testler yaparak ruh eşini arar. Bu testlerin sonuçları Tarık için sürpriz olacaktır. Bu arada Tarık’ın rakibi Doktor Tunç, mahallede bir poliklinik açar. Burayı açmasındaki neden tabi ki İrem’dir. Tunç’un mahalleliyi etkilediği her hamle Tarık’ı daha çok çıkmaza itecektir.

Tutunamayanlar Dizisi Oyuncu Kadrosu
Tutunamayanlar dizisinin başrollerinde; Doğu Demirkol, Zafer Algöz, Ece Çeşmioğlu, Şinasi Yurtsever, Özlem Tokaslan, Bora Akkaş, Hande Katipoğlu, Barış Yıldız, Yeliz Kuvancı ve Bülent Çolak gibi isimler yer alıyor.

Tutunamayanlar Dizisi Künye

Prodüksiyonunu İstanbul Medya Akademisi ve Neden Film’in üstleneceği dizisinin yapımcılıklarını Ogün Şanlıer ve Ahmet Tarık Güven yapmakta.

Tutunamayanlar dizisinin yönetmen koltuğunda ise Osman Nail Doğan ve Murad Zaloğlu birlikte oturacak. Dizinin senaryosu ise Osman Nail Doğan ile Mustafa Karataş’a emanet.

Tutunamayanlar dizisi 12. Bölümü ile 31 Mart Salı akşamı saat 20.00’de Trt ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.