Tutunamayanlar Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu! Tutunamayanlar Dizisinin Konusu Ne?


Güncelleme: 30 Aralık 2019 : 13:28
0

Trt ekranlarında kısa bir süre sonra izleyici ile buluşmaya hazırlanan Tutunamayanlar dizisinin ilk bölümünün ne zaman yayınlanacağı açıklandı.

Trt ekranlarında Leyla ile Mecnun dizisi tadında yeni bir absürd komedi dizisi başlıyor!

Baş rollerinde ünlü komedyen ve stand upçı Doğu Demirkol, Zafer Algöz ve Ece Çeşmioğlu’nun yer aldığı Tutunamayanlar dizisinin ilk bölümü 7 Ocak Salı akşamı saat 20.00’de Trt 1 ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz günlerde ilk tanıtımı trt ekranlarında ve sosyal medya üzerinden yayınlanan Tutunamayanlar dizisi büyük ilgiyle karşılandı.

Her Bölüm 60 Dakika!

Leyla ile Mecnun haylarına ekran başına çekmeyi hedefleyen ve her Salı Trt ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Tutunamayanlar dizisinin bölümleri 60 dakikadan oluşacak.

Tutunamayanlar Dizisinin Konusu Ne?

İlginç tarzı ile dikkat çeken dizinin konusu ise şöyle:

Hayatı boyunca hiç çalışmamış ve çalışmaya da niyeti olmayan Tarık (Doğu Demirkol) gittiği bir iş görüşmesinde, çok zenginken babasının işlerinin kötü gitmesi nedeniyle her şeyini kaybeden İrem’e (Ece Çeşmioğlu) aşık olur.

Gidecek yeri olmayan İrem, Tarık’ın davetiyle yaşadığı mahalleye gelir ve mahalledeki kitap kafede çakışmaya başlar. İrem’in hayali başarılı olmak, kendi işini kurmak ve bir gün tekrar eski günlerine dönebilmektir.

İrem’i etkilemenin yolunu iş kurmaktan geçtiğini gören Tarık ise bir gün tutucu ve vizyonsuz İlham Perisi İlhan’la (Zafer Algöz) karşılaşır. İlham Perisi’nin verdiği fikirlerle hepsi başarısız olacak olan birbirinden eğlenceli iş girişimlerine atılır.

Tutunamayanlar Dizisi Oyuncu Kadrosu

Tutunamayanlar dizisinin baş rollerinde; Doğu Demirkol, Zafer Algöz, Ece Çeşmioğlu, Şinasi Yurtsever, Özlem Tokaslan, Bora Akkaş, Hande Katipoğlu, Barış Yıldız, Yeliz Kuvancı ve Bülent Çolak gibi isimler yer alıyor.

Tutunamayanlar Dizisi Künye

Prodüksiyonunu İstanbul Medya Akademisi ve Neden Film’in üstleneceği dizisinin yapımcılıklarını Ogün Şanlıer ve Ahmet Tarık Güven yapmakta.

Tutunamayanlar dizisinin yönetmen koltuğunda ise Osman Nail Doğan ve Murad Zaloğlu birlikte oturacak. Dizinin senaryosu ise Osman Nail Doğan ile Mustafa Karataş’a emanet.

Tutunamayanlar dizisi 7 Ocak Salı saat 20.00’de TRT 1’de yayın hayatına başlıyor!