Tutunamayanlar Dizisine Sürpriz Konuk! Tutunamayanlar 11. Bölümde Neler Olacak?


Güncelleme: 23 Mart 2020 : 12:31
0

Trt ekranlarında izleyici ile buluşan absürd komedi dizisi Tutunamayanlar 24 Mart Salı akşamı yeni bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Başrollerinde Doğu Demirkol, Zafer Algöz, Asuman Dabak gibi isimlerin yer aldığı Tutunamayanlar dizisi ekran macerasına devam ediyor.

Bu hafta 11. Yeni bölümü ile ekranlara gelecek olan Tutunamayanlar dizisine flaş bir isim misafir oyuncu olarak katılıyor.

Her hafta ünlü bir ismin konuk oyuncu olarak yer aldığı Tutunamayanlar dizisinin yeni bölümüne Flash TV’de yaptığı reality şov programlarıyla tanınan usta televizyoncu Yalçın Çakır konuk olacak.

Tutunamayanlar dizisinin yeni bölümü 24 Mart Salı akşamı saat 20.00’de Trt’de izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Tutunamayanlar 10.Bölüm Özet

Tarık’ın rakibi Doktor Tunç, İrem’in kalbini kazanmak için mahalleliye hizmet eder. Tunç akılcı, kibar ve olgun davrandıkça Tarık, İrem’in gözünde daha çok puan kaybeder.

İlham perisi İlhan ise Tarık’la İrem’i birbirlerine aşık etmek zorundadır. Periler konseyinden aldığı bu görevi yerine getiremezse, efsane aşkı ortaya çıkaramazsa perilikten emekli olacak, normal bir insana dönüşecektir. İlhan, kendisine verilen süre azaldıkça Tarık’a daha çok yüklenir.

İlhan, Tarık’ın İrem’i günümüzde tavlayamayacağını anlayınca onu geçmişe götürmeye karar verir. Tarık, İrem’i geçmişte kendine aşık etmeye çalışacaktır. Fakat geçmişe gitmek risklidir. Tarık orada rahat durmayarak işleri daha da içinden çıkılmaz hale getirecektir.

Lütfü, mecburen çalıştığı reklam ajansında patronu İmtiyaz Bey’in baskısı altındadır. Şair kimliğini yitirmemek adına zaman zaman isyan edecektir. Reklam ajansındaki en büyük avuntusu Ayşe’nin de orada çalışmasıdır. İmtiyaz Bey’in ajansın ağına düşürdüğü Küçük Prens ise gitgide değişmekte, bir reklam objesine dönüşmektedir.

Tutunamayanlar Dizisi Oyuncuları

Tutunamayanlar dizisinin başrollerinde; Doğu Demirkol, Zafer Algöz, Ece Çeşmioğlu, Şinasi Yurtsever, Özlem Tokaslan, Bora Akkaş, Hande Katipoğlu, Barış Yıldız, Yeliz Kuvancı ve Bülent Çolak gibi isimler yer alıyor.

Tutunamayanlar Dizisi Künye

Prodüksiyonunu İstanbul Medya Akademisi ve Neden Film’in üstleneceği dizisinin yapımcılıklarını Ogün Şanlıer ve Ahmet Tarık Güven yapmakta.

Tutunamayanlar dizisinin yönetmen koltuğunda ise Osman Nail Doğan ve Murad Zaloğlu birlikte oturacak.

Dizinin senaryosu ise Osman Nail Doğan ile Mustafa Karataş’a emanet.

Tutunamayanlar Dizisinin Konusu Ne?

Hayatı boyunca hiç çalışmamış ve çalışmaya da niyeti olmayan Tarık gittiği bir iş görüşmesinde, çok zenginken babasının işlerinin kötü gitmesi nedeniyle her şeyini kaybeden İrem’e aşık olur.

Gidecek yeri olmayan İrem, Tarık’ın davetiyle yaşadığı mahalleye gelir ve mahalledeki kitap kafede çalışmaya başlar. İrem’in hayali başarılı olmak, kendi işini kurmak ve bir gün tekrar eski günlerine dönebilmektir.

İrem’i etkilemenin yolunun iş kurmaktan geçtiğini gören Tarık ise bir gün tutucu ve vizyonsuz ilham perisi İlhan’la karşılaşır.

İlham perisinin verdiği fikirlerle hepsi başarısız olacak olan birbirinden eğlenceli iş girişimlerine atılır.