Nereden Nereye Filmi Hangi Kanalda Yayınlanacak?


Güncelleme: 27 Mayıs 2019 : 10:52
0

Dizi sezonunun sona ermeye başlamasıyla birlikte televizyon ekranlarında yayınlanan yerli ve yabancı sinema filmlerinin sayısı arttı.

2016 yılında çekimleri yapılan ve 2017 yılında gösterime giren Türk filmi Nereden Nereye televizyon ekranlarına geliyor!

Başrollerinde Sarp Levendoğlu, İnan Ulaş Torun, Yosi Mizrahi, Hakan Bilgin gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Nereden Nereye filmi Star Tv ekranlarında sinemaseverlerle buluşacak.

Nereden Nereye Filmi 28 Mayıs Salı günü saat 22.15’de Star Tv’de yayınlanacak.

Nereden Nereye Filmi

Yönetmen koltuğunda Volkan Sönmez’in oturduğu Nereden Nereye filmi Insignia Yapım tarafından hayata geçirildi. Komedi türündeki Türk filmi Nereden Nereye’nin senaryo yazarlığını Selim Çiprut üstlendi.

Nereden Nereye Filmi Oyuncu Kadrosu

Nereden Nereye’nin oyuncuları arasında Sarp Levendoğlu, İnan Ulaş Torun, Yosi Mizrahi, Hakan Bilgin’in yanı sıra Aslı Mavitan Balkaş ve Özge Ünlütezcan yer alıyor.

Nereden Nereye Filminin Konusu Ne?

Hayallerinin peşinden koşanların hikayesinin komik dille anlatıldığı ‘Nereden Nereye’de Ejder Kalender (İnan Ulaş Torun), 25 yaşlarında en büyük ideali oyuncu olmak olan bir gençtir. Bodrum’da bir kablolu Tv bayisinde teknik servis elemanı olarak çalışmaktadır. Bir gün gazetede; en çok sevdiği dizinin ve ülkenin en popüler yapımcılarından biri olan Barış Savaş’ın (Yosi Mizrahi) ve ünlü oyuncu Metin Leylek (Sarp Levendoğlu) ile birlikte Bodrum’daki yazlıklarına geleceği haberini okur. Hemen bir plan yapıp, hayatlarına dahil olur. Fakat aksiliklerle dolu bir gece geçirilir. Peki o sancılı gece sonunda, Ejder istediğini alabilecek midir, işte orası biraz muammadır.

Sarp Levendoğlu Kimdir?

Nereden Nereye filminin başrol oyuncusu Sarp Levendoğlu’nu yakından tanıyalım…

Sarp Levendoğlu, 25 Aralık 1981 yılında Ankara’da dünyaya geldi. 38 yaşındaki ünlü oyuncu Oğlak burcu. Levendoğlu, 1,95 boyunda ve 95 kilo.

Sarp Levendoğlu, İstanbul Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünde okudu. Sonrasında İstanbul Kültür Üniversitesi Oyunculuk bölümünden mezun olarak eğitim hayatını tamamladı. Ünlü yönetmen Mustafa Altıoklar’ın yeğenidir.

Sarp Levendoğlu, oyunculuğa 6 yaşında TRT’nin bir dizisinde küçük bir rol alarak başladı. Lise Defteri, Çınaraltı, Emret Komutanım, Zeliha’nın gözleri adlı dizilerde ve O Şimdi Asker ile Emret Komutanım Şah Mat adlı sinema filmlerinde rol almıştır.

Emret Komutanım ve Gece Gündüz dizilerinde yönetmenlik koltuğuna da oturan Sarp Levendoğlu, şimdilerde FOX TV ekranlarında yayınlanmakta olan Savaşçı adlı dizide Yüzbaşı Haydar Bozkurt karakterine hayat vermektedir.