Türk Filmi El Değmemiş Aşk Tv’de İlk Kez Yayınlanacak? El Değmemiş Aşk Konusu Ne?


Güncelleme: 3 Eylül 2019 : 10:21
0

Son yılların dikkat çeken yerli yapımları arasında yer alan El Değmemiş Aşk filmi ilk kez hangi kanalda yayınlanacak?

Başrollerinde Ceren Moray, Begüm Kütük ve Emre Karayel’in yer aldığı 2016 yılı yapımı El Değmemiş Aşk filmi televizyonlarda ilk kez tv8 ekranlarında sinemaseverlerle buluşacak.

El Değmemiş Aşk filmi 4 Eylül Çarşamba günü saat 20.00’de Tv8 ekranlarında yayınlanacak.

El Değmemiş Aşk Filmi Konusu Ne?

Emre Karayel’in hayat verdiği Zafer karakteri hala büyümemiş bir adamdır. En büyük tutkuları fanatiği olduğu futbol takımı ve büyük aşkı Duygu’dur. Ancak bir türlü olgunlaşmaması ailesinin canına tak ettirir ve oğullarının geleceği için bir plan çizmeye karar verirler. Çocukluk aşkıyla evlendirilen Zafer, Duygu’ya olan aşkı için bu evlilikten kurtulmanın bin bir yolunu denemeye başlar. Sevgilisi Duygu evliliğine onay verse de ikilinin arasındaki bağlar zedelenmiştir. Zafer’in evlilikten kurtulma planları ise hiç beklemediği bir yola girer.

El Değmemiş Aşk Filmi Oyuncu Kadrosu

Başrollerinde; Ceren Moray, Begüm Kütük, Oya Başar ve Emre Karayel’in yer aldığı El Değmemiş Aşk filminde ayrıca Cem Kılıç, Ececan Gümeci, Haldun Boysan, Güneş Hayat, Ferdi Akarnur, Mine Teber ve Gülsüm Alkan gibi isimler de yer alıyor.

El Değmemiş Aşk Filmi Künye

Yönetmen koltuğunda Umut Kırca’nın oturduğu El Değmemiş Aşk filminin yapımcısı ise Necati Akpınar.

Senaryo yazarlıklarını Ömer Pınar ve Yaşar Arak’ın birlikte üstlendiği El Değmemiş Aşk filminin müzikleri ise Cem Erman’a emanet.

Ceren Moray Kimdir?

Ceren Moray, 5 Haziran 1985’te Diyarbakır’da memur bir ailenin tek çocuğu olarak doğdu. Aslen Diyarbakırlıdır. Ceren Moray, 1.61 metre boyunda, 42 kilo ve İkizler burcudur.

Doğumundan birkaç yıl sonra ailesi ile birlikte İstanbul’a taşınan ve İstanbul’da büyüyen ünlü oyuncu, uzun süre Pera Güzel Sanatlar’da eğitim aldı. Ardından 2005 yılında Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümünü kazanmış ve 2009 yılında mezun olmuştur.

Başrollerinde Levent Üzümcü ve Müjde Ar gibi isimlerin bulunduğu Serseri Aşıklar dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Ceren Moray, 2007-2010 yılları arasında yayınlanan Kavak Yelleri dizisinde “Su” karakterine hayat verdi ve tanınan bir yüz oldu.

Esas çıkışını 2014 yapımı O Hayat Benim adlı dizi ile yaptı. Dizide Efsun karakterini canlandıran ve dizinin başrolü haline gelen Ceren Moray, performansı ile bütün dikkatleri üzerine çekti. Son olarak Star TV’de ikinci sezon yayınlanan Avlu adlı dizide Azra Kaya karakterine hayat verdi.

Geçtiğimiz yıl eylül ayında Fransız sevgilisi Nico Burn ile Bodrum’da nikah masasına oturdu.