Türk Filmi Can Feda Televizyonda Hangi Kanalda Yayınlanacak? Can Feda Oyuncu Kadrosu


Güncelleme: 29 Haziran 2019 : 22:58
0

Son yılların en çok dikkat çeken Türk filmleri arasında yer alan Can Feda filmi televizyon ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Başrollerinde Kerem Bursin, Burak Özçivit ve Melike İpek Yalova’nın yer aldığı Can Feda filmi hangi gün hangi kanalda yayınlanacak?

Özel Kuvvetler timinin dünyanın en tehlikeli bölgelerinden birinde başlarından geçen olayların anlatıldığı Can Feda filmi Atv ekranlarında izleyici ile buluşacak.

2018 yılında sinemalarda gösterilen Can Feda filmi 30 Haziran Pazar akşamı saat 20.00’de Atv ekranlarında yayınlanacak.

Can Feda Filmi Konusu Ne?

Dünyanın en tehlikeli bölgelerinden birinde 7 yıldır iç savaş hüküm sürmektedir. Türk ordusu yanında hiçbir müttefik devlet olmadan bölgeye giriş yapar. Bölgede görevliler arasında Yüzbaşı Alparslan’ın komutasındaki 6 kişilik Özel Kuvvetler timi de vardır. Tim, aralarına katılan Yüzbaşı Pilot Onur ile birlikte Türk ordusuna karşı kurulan büyük bir tuzağı ortaya çıkarır. Tuzağı bozmak için zorlu şartlarda vatan millet uğruna teröristlere karşı yaşam savaşı veren tim için asıl sınav, vicdanını kaybetmeyip insan kalmayı başarabilmektir.

Can Feda Filmi Künye

Can Feda filminin yönetmen koltuğunda Çağatay Tosun yer alırken senaryosu ise Zafer Külünk tarafından kaleme alındı. Filmin müzikleri ise ünlü müzisyen Toygar Işıklı’ya emanet.

Can Feda Filmi Oyuncu Kadrosu

Can Feda filminin oyuncuları arasında; Burak Özçivit, Kerem Bursin, Melike İpek Yalova, Süleyman Karaahmet, Sabahattin Yakut, Onur Ayçelik, Özbek Kaplan ve Can Baykan gibi isimler yer alıyor.

Burak Özçivit Kimdir?

Burak Özçivit, 24 Aralık 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık Bölümü’nde okudu.

2005 yılında Best Model of Turkey seçildi. Ardından da Best Model of the World’e katılmış ve dünyanın en iyi ikinci mankeni seçilmiştir.

İlk oyunculuk deneyimini 2006 da “Eksi 18” adlı dizisinde genç komiser Murat’ı canlandırarak yaşamıştır. Kasım 2007’de sinemalarda gösterime giren Musallat isimli sinema filminde rol almıştır.

Asıl büyük çıkışını 2010 yılında rol aldığı Küçük Sırlar ve 2011 yılında Bali Bey karakterine hayat verdiği Muhteşem Yüzyıl dizileri ile yaptı.

Son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanan Kara Sevda dizisinde rol aldı.