Tülin Şahin Hamile Mi? Tülin Şahin Kimdir?


Güncelleme: 29 Mayıs 2019 : 16:04
0

Başarılı manken sunucu Tülin Şahin yakın geçmişte Portekizli sevgilisi Pedro de Noronha ile evlenmişti. Sade şık bir gelinlik giyen ve duru güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken ünlü modelin moda ile de yakından ilgilendiği biliniyor. Star Tv ekranlarında yayınlanan Tülin Şahinle Moda programı da çok izlenen bir yapımdır.

Geeçtiğimiz Nisan ayında evlenen Tülin Şahin’den müjdeli haber geldi. Tülin Şahin’in takipçilerini çok sevindiren bir haber geldi. 38 yaşında Portekizli sevgilisi ile evlenen oyuncu 3,5 aylık hamile olduğunu sevenlerine açıkladı.

İnstagram hesabından paylaştığı bir  haberle gündeme düşen ünlü model  ‘babyiscoming’  (bebek geliyor) yazarak hamilelik emojileri ile paylaştı. Bu haber cocuk sahibi olmak istediğini her fırsatta dile getiren ünlü modeli çok mutlu etmiş gibi görünüyor. Peki hamile olduğunu açıklayan Tülin Şahin Kimdir onu daha yakından tanıyalım.

Tülin Şahin  Kimdir?

Tülin Şahin (d. 13 Aralık 1980, Odense), Türk asıllı moda tasarımcısı, sunucu, oyuncu, yazar ve manken.

Ailesinin memleketi olan Türkiye’ye Zeki Triko ile imzaladığı mankenlik işi için geldi. Ailesi Sivaslıdır. ABDli Ünlü manken Cindy Crawford’a aşırı benzerliğinden dolayı kendisi hem Türk hem de dünya basınında Sivaslı Cindy olarak anılmıştır.  Konsept ve marka danışmanlığı ile birlikte freelance moda editörlüğü de yapmaktadır.

Zayıflamak isteyen bayanlara yönelik beslenme ve diyet üzerine Sırlar, Siz Hâlâ Diyet mi Yapıyorsunuz? ve Kral Prens ve Fakir kitaplarını yazmıştır.

2004 yılında Acun Firarda’yı Acun Ilıcalı ile beraber sunmuştur. Karl Lagerfeld tarafından Turkish Beauty/Türk Güzeli olarak adlandırılan Tülin Şahin, İngilizce, Danca, İsveçce, Norveçce, Türkçe, Almanca ve Fransızca olmak üzere yedi dili çok iyi bilmektedir.