TRT’nin Sevilen Dizisi Final Yapıyor! Tek Yürek Dizisi Ne Zaman Bitiyor?


Güncelleme: 5 Temmuz 2019 : 16:39
0

Trt ekranlarında izleyici ile buluşan hangi dizi televizyona veda etmeye hazırlanıyor.

Trt 1’de Perşembe akşamları izleyici ile buluşan ve yaz sezonunda da ara vermeden devam eden Tek Yürek dizisinden kötü haber geldi.

Başrollerinde Hilmi Cem İntepe, Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever ve Anıl Tetik’in rol aldığı Tek Yürek dizisi final kararı aldı.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre sevilen dizi 22. Bölüm itibariyle ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Tek Yürek Dizisi

Degas Film tarafından hayata geçirilen Tek Yürek dizisinin yapımcısı Ahmet Kayımtu. Tek Yürek dizisinin yönetmen koltuğunda ise Nezaket Coşkun oturmakta.

Tek Yürek Dizisi Oyuncu Kadrosu

Tek Yürek dizisinin başrollerinde Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmicem İntepe, Anıl Tetik, Alpay Atalan, Eslem Akar, Tugay Bahşi, Arda Anarat, Atakan Yılmaz, Kaan Altay Köprülü ve İbrahim Yıldız gibi isimler yer alıyor.

Tek Yürek Dizisinin Konusu Ne?

Kanada’da yaşayan Halit, eşini kaybettikten sonra, kızı Deniz ve oğlu Rüzgar’la yapayalnız kalır. Buz hokeyi koçluğu yaptığı takımda bir oyuncusuyla yaşadığı bir olay kariyerinin son bulmasına neden olur. Çocuklarıyla İstanbul’a, babasından kalma evlerine geri döner. Tam bu sırada, semtinin Belediye Başkanıyla tesadüfen karşılaşır ve bu vesileyle de buz pistinden haberdar olur. Başkan vizyon sahibi, spora düşkün girişimci bir kişidir. Yıllar önce buz pistini kurmuş, ‘Geri Dönüşüm’ projesi kapsamında insanları paten yapmaya teşvik etmek istemiştir. Şimdi bu mekanda daha büyük işler yapma vakti gelmiştir. Bu güzel tesadüf Halit’e yeni bir fırsat verir, bir buz hokeyi takımı kuracaktır ama kimle?

Halit hiç bir zaman kolayı seçmemiştir hayatı boyunca. Takımı mahallenin delikanlılarından kurmaya karar verir. Buz hokeyinden habersiz olan gençlerden. Kardeşi ve arkadaşları için her zorluğa göğüs geren ekibin lideri, Yiğit “Hercai”, Yusuf “Arabulucu”, Oğuzhan “Becerikli”, Akif “Çocuk kalpli”, Mazlum ve mahallenin kötü adamı Sait’in naif oğlu Umut’tan.

Üç Yeni Oyuncu Katılmıştı

Tek Yürek dizisine son olarak 18. Bölüm itibariyle Burak Tozkoparan’ın Yiğit’in (Hilmi Cem İntepe) üvey kardeşi Cem rolüyle Cem’in kendisinden 2 yaş küçük kardeşi Melda rolüyle Su Kutlu ve Melda’nın yakın arkadaşı Serenay’ı rolüyle ise Buse Meral katılmıştı.