Trt’nin Sevilen Dizisi Elimi Bırakma’dan Kötü Haber! Elimi Bırakma Final Yapıyor!


Güncelleme: 20 Kasım 2019 : 22:19
0

Trt ekranlarında yaz sezonunda izleyici ile buluşan Elimi Bırakma dizisi için final kararı alındı.

Başrollerinde Alina Boz ve Alp Navruz’un yer aldığı Trt dizisi Elimi Bırakma’nın son bölümü ne zaman yayınlanacak?

Trt ekranlarında Salı akşamları izleyici ile buluşan Elimi Bırakma dizisinden kötü haber geldi!

Tv100’ün haberine göre, Temmuz ayında yayın hayatına başlayan dizinin reyting listelerinde beklenileni verememesi üzerine son olarak yayın günü değiştirilmişti. Ancak yayın günü değişikliğine rağmen Elimi Bırakma dizisi kötü sondan kurtulamadı.

Üs Yapım prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Elimi Bırakma dizisinin 24 Aralık Salı günü final yaparak ekranlara veda edeceği ortaya çıktı.

Yayın hayatına hızlı başlayan ve aldığı yüksek reytinglerle dikkat çeken Elimi Bırakma dizisi bu başarısını uzun süre sürdüremedi ve 59. bölüm itibariyle final yapma kararı aldı.

Alp Navruz ve Alina Boz’un hayat verdiği Azra ve Cenk’in aşkının etrafında yaşananları dizi severlere aktaran Elini Bırakma dizisi de ekrana veda eden diziler arasında yerini almaya hazırlanıyor.

Elimi Bırakma Dizisi Künye

Yapımcılığını Üs Yapım’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğuna Sadullah Celen otururken, senaryosunu ise Nilüfer Aydın ve Volkan Yazıcı kaleme aldı.

Elimi Bırakma Oyuncu Kadrosu

Senaryosu kadar güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken dizide Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ, Ertuğrul Postoğlu, Ebru Aykaç ve Batuhan Ekşi gibi isimler rol alıyor.

Elimi Bırakma’nın Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Elimi Bırakma’nın geçtiğimiz Salı günü yayınlanan 54. bölümünde; Damla bir mektup bırakıp konaktan ayrılmıştır. Arda perişan olur. Azra ve Cenk de çok endişelidir. Cenk ile Barış’ın arasındaki gerilim iyice artar. Fakat Azra artık tarafını seçmiş, ne olursa olsun Cenk’in yanında durmaktadır.

Çelenler zor bir zamandan geçmektedir, Cenk ve Azra el ele verir ve ailelerini korumaya çalışır.

Aşkları aile problemleriyle bir kez daha sınanan Azra ile Cenk birbirlerine daha çok bağlanacak, bu sınavdan çok daha güçlü bir şekilde çıkacaklardır.

Arda her ne olursa olsun karısını bulmak ister ve Barış’la bile anlaşmaya hazırdır. Fakat Barış buna hiç beklenmedik şekilde karşılık verir, tüm bu olanların sonunda olan Feride’ye olacaktır.

Bu arada Gürkan olanlardan dolayı Sumru’yu suçlar ve ortaya çıkan başka sırların da etkisiyle Sumru bu sefer iyice köşeye sıkışmıştır.