TRT’den Mini Dizi! Dengi Dengine Dizisi Kaç Bölüm? Kimler Rol Alıyor?


Güncelleme: 23 Mayıs 2019 : 15:09
0

Trt ekranlarında Haziran ayı içerisinde yayınlanacak olan mini dizi izleyicinin dikkatini çekti.

Haziran ayı içerisine 3 – 7 Haziran tarihleri arasında izleyici ile buluşacak mini dizinin adı Dengi Dengine! Dengi Dengine dizisi yalnız beş bölüm sürecek. Yaz ekranında yepyeni diziler izleyici ile buluşmaya hazırlanırken Trt’den ilginç bir yapım geldi. Yalnızca beş bölümden oluşan Dengi Dengine dizisi Haziran ayı başında TRT ekranlarında yayınlanacak.

Ünlü Şarkıcı Dengi Dengine Dizisinde

Dengi Dengine dizisinin başrollerinde Bora Akkaş, Su Kutlu, Baran Can Eraslan ve Şinasi Yurtsever yer alıyor. Dizide genç isimlere usta aktör Altan Erkekli de eşlik ediyor. Öte yandan ünlü şarkıcı Murat Kekilli de dizide konuk oyuncu olarak yer alıyor.

Dengi Dengine Dizisi Künye

Dengi Dengine dizisinin İstanbul Medya Akademisi ve Medya Fikir Kulübü ortak prodüksiyonuyla hayata geçiriliyor. Dizinin yapımcılıklarını ise Ogün Şanlıer ile İbrahim Elma birlikte üstleniyor.

Dengi Dengine dizisinin yönetmen koltuğunda Osman Nail Doğan ve Murad Zaloğlu oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Osman Nail Doğan kaleme alıyor. Dengi Dengine dizisinin müzikleri ise Ali Saran’a emanet.

Dengi Dengine Dizisinin Konusu Ne?

Dengi Dengine dizisi, arkadaşları Toprak’ı bir trafik kazasında kaybeden Mert, Gökçe ve Bora’nın; Toprak’ın en büyük hayalini gerçekleştirmek için babası Seyfi ile beraber çalışma hikayesini konu alıyor.

Arkadaşları Toprak’ı elim bir trafik kazasında kaybeden Mert, Gökçe ve Bora; bir rock festivalinde sahneye çıkmak isteyen Toprak’ın en büyük hayalini gerçekleştirmek için babası Seyfi ile beraber çalışmaya başlarlar. Ancak bu uğurda para kazanmaları ve çekecekleri kliple festivale kabul edilmeleri gerekmektedir. İş arama serüvenleri tuhaf bir rektör olan Niyazi’nin odasında son bulur. Niyazi’nin teklifiyle mahalle muhtarının yanına gider ve kendilerini bir anda ramazan davulcusu olarak bulurlar.

Dengi Dengine Oyuncu Kadrosu

Dengi Dengine dizisinin oyuncuları arasında; Bora Akkaş, Su Kutlu, Baran Can Eraslan, Şinasi Yurtsever, Benian Dönmez, Dilek Çelebi, Bülent Seyran, Uğur Serhan, Ergül Miray Şahin, Musab Ekici, Cemre Polat, Ozan Çelik, Yiğit Ege Yazar, Ömer Turan, Jale Aylanç, Murat Kekilli ve Altan Erkekli yer alıyor.