Trt Dizisi Kalk Gidelim Sezonu Erken Açıyor! Kalk Gidelim Dizisinin Yeni Bölümleri Başlıyor!


Güncelleme: 25 Temmuz 2019 : 10:21
0

Trt1 ekranlarında izleyici ile buluşan Kalk Gidelim dizisinin yeni bölümlerinin ne zaman başlayacağı açıklandı.

Başrollerinde Ufuk Özkan, Ayça Varlıer gibi isimlerin yer aldığı Kalk Gidelim dizisi sezonu erken açıyor.

Trt ekranlarında yayınlanan yeni sezon tanıtımlarında Kalk Gidelim dizisinin Ağustos ayı içerisinde izleyici ile buluşacağı açıklandı.

Yeni sezonu en erken açan dizi olacak olan Kalk Gidelim dizisinin Ağustos ayının hangi gününde başlayacağı ise henüz belli değil.

Kalk Gidelim Dizisi Oyuncu Kadrosu

Usta oyuncu kadrosuyla ‘aile olmayı’ keyifli bir şekilde aktaran dizi yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkacak.

Eyüp Üstün’ün yapımcılığını üstlendiği Kalk Gidelim dizisinin başrollerini Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı, Erkan Sever ve Hayrettin paylaşırken dizide Beyazıt Gülercan, Nalan Okçuoğlu, Emin Gürsoy, Kerem Kupacı, Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Füsun Kostak, Andrey Stan, İlayda Aydın, Ece Aydemir, Sena Çakır, Alper Saylık, Onur Seyit Yaran, Nilay Deniz, Cem Belevi, Can Kıran, Alican Okumuş ve daha birçok başarılı oyuncu yer alıyor.

Kalk Gidelim Dizisi İkinci Sezon Konusu Ne?

Yıllarca zengin bir hayat yaşadıktan sonra iflas edip baba ocağına dönen Mustafa Ali, karısı Nurcan’ın baskıları sonucu İstanbul’a geri dönüyor.

Tüm mal varlığını kaybeden Mustafa Ali ve Nurcan çiftini İstanbul’da neler bekleyecek?

Köyden gelen misafirler İstanbul’a ayak uydurabilecek mi?

Dal Ailesi bir arada yaşamaya devam edebilecek mi?

Köye gelen yabancı kimlerin hayatını etkileyecek?

Gençlerin evlilik hayalleri gerçekleşecek mi?

Kahkaha dolu yeni bölümlerde başka neler olacak?

Tüm soruların cevabı yeni sezonda Kalk Gidelim’de!

Kalk Gidelim Dizisi Konusu

Mustafa Ali genç yaşında İstanbul’a gelmiş ve çok zengin olmuştur. Ailesinin karşı koymasına rağmen İstanbullu sosyetik bir güzelle evlenmiştir, üstelik anne-babasının gelin adayı Meryem’i gözü yaşlı ardında bırakarak. Bundan sonra Mustafa Ali işlerini fabrika kuracak kadar büyütüp zenginlik yolunda emin adımlarla yürürken ailesini ve doğup büyüdüğü köyünü ihmal etmiş bir türlü memleketine gidecek zaman yaratamamıştır.

Köydeki ailesi Mustafa Ali’nin hayırsızlığından yakına dursunlar, yıllar bir çırpıda geçmiş çocuklar büyürken Mustafa Ali’nin şirketi de büyümüş zirveye çıkmıştır fakat yanlış kararlar Mustafa Ali’nin çöküşünü hızlandırmıştır.

Sonunda iflas bayrağını çekmek zorunda kalan Mustafa Ali’nin bu durumu, ne lüks düşkünü karısı Nurcan’a, ne özel üniversiteye bile puanı tutmayan Playboy özentisi oğlu Canberk’e, ne de pamuklar içinde büyümüş kızı Duru’ya anlatmasına imkân yoktur. Mustafa Ali çaresizliğin yol açtığı mecburiyetle, tatile gidiyoruz bahanesiyle ailesini topladığı gibi köyün yolunu tutar.