Tozkoparan Dizisinin Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlıyor? Tozkoparan Dizisinin Yayın Günü Değişti!


Güncelleme: 7 Haziran 2019 : 23:02
0

Trt ekranlarının büyük beğeni kazanan dizisi Tozkoparan yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Tozkoparan dizisi yeni yayın günü ve saati ile yepyeni bölümleri ile Trt ekranlarında yerini almaya gün sayıyor.

İşte Yeni Yayın Günü ve Saati

Trt ekranlarının sevilen dizisi Tozkoparan pazar günleri Ana Haber Bülteni öncesi ekranlara geliyordu. Dizi bundan sonra Pazartesi akşamları saat 20.00’de izleyici ile buluşacak.

Yeni yayın günü ve yayın saatinde ekranlara gelmeye hazırlanan Tozkoparan dizisi 10 Haziran Pazartesi günü ilk kez yeni saatinde ve gününde yayınlanacak.

Yönetmen koltuğunda Şevki Es’in oturduğu Tozkoparan dizisinin senaryosunu Mustafa Burak Doğu, Meltem Çitçi ve Koray Yeltekin birlikte kaleme alıyor.

Tozkoparan Dizisinin Konusu Ne?

Yepyeni hikayeler ile izleyici ile buluşmaya hazırlanan Tozkoparan dizisinin yeni bölümlerinde yine ilginç maceralar ekranlara gelecek.

Dizinin ekrana gelecek bölümlerinde gençler yaz kampına katılacak ve yeni bir maceraya atılacak. Doğayla bütünleşerek eğlenceli vakitler geçirmeyi düşünen Mavi Ay ekibi, Karayel takımının kampta yapılacak parkur yarışlarındaki iddiası ile zor günlere hazır olacak.

Tozkoparan, 10 Haziran Pazartesi akşamı saat 20.00’de TRT1’de yeni yayın gününde ve saatinde diziseverlerle buluşacak.

İlklerin Dizisi Tozkoparan

Yapımcılığını Veya i.m.p. yapım Elif Hamamcı’nın, yönetmenliğini Şevki Es’in üstlendiği Tozkoparan’da çocukların çok seveceği ve örnek alacağı bir kahraman ortaya çıkacak. Gelişim çağındaki çocukların ve gençlerin, ruhsal ve bedensel gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan Tozkoparan, yediden yetmişe tüm izleyicilerin gönlünde taht kuracak.

Hastalıktan Süper Kahramanlığa

Minik yıldız Özgür Ege Nalcı’nın hayat vereceği Mete karakterinin hastalığı ile mücadele etmek için ailesiyle birlikte İstanbul’dan küçük bir kasabaya yerleşmesiyle başlayan hikâyede, Mete’nin yolu okçuluk sporuyla kesişecek ve ardı arkası kesilmeyen maceralar izleyici ile buluşacak.

Çocuk Oyunculara Ünlü İsimler Eşlik Ediyor

Yunus Emre dizisinde Yunus Emre karakteri ile gündeme gelen Yusuf Gökhan Atalay; projede eski bir kemankeşi canlandırıyor. Mete’nin annesini ekranların sevilen yüzü Burcu Altın, okul müdürü olan babasını ise ünlü yıldız Burak Kut oynuyor.

916 yılında gelmiş geçmiş en uzun menzilli oku atarak Osmanlı kayıtlarına giren ve bu güne kadar rekoru kırılamayan kemankeş Tozkoparan İskender de bu projenin sürprizleri arasında yer alıyor.

Hayal dünyasında kendisini şahbaz okçu Tozkoparan olarak hayal eden Mete Sağlam, rahatsızlığı ve annesinin korumacı tavırlarından dolayı bugüne kadar okçuluk yapamamıştır. Mete taşındığı kasabada bu fırsatı yakalayacak ve büyük bir maceranın içine girecek.